Konkurs fotograficzny Nasze łazienki 2023 - XV edycja

artykuł promocyjny

Łazienka jest centralnym punktem całego domu, a przez to sposób jej urządzenia wpływa na wrażenie, jakie wywołuje całe mieszkanie. Z tego powodu łazienka powinna być zaprojektowana w przemyślany sposób, by łączyć walory estetyczne i użytkowe.  Twoja łazienka taka jest? Jeśli jest ergonomiczna, uporządkowana i zaaranżowana w ciekawy sposób, jeśli koresponduje z obecnymi trendami wystroju, jeśli pozytywnie wyróżnia się spośród innych projektów łazienkowch - nie czekaj! Już teraz zgłoś się do konkursu ,,Nasze łazienki 2023", w którym możesz pochwalić się zdjęciami swojej łazienki i zgarnąć atrakcyjne nagrody pieniężne. Nasz konkurs fotograficzny trwa od 1 maja do 12 września.

Konkurs fotograficzny Nasze łazienki 2023 - XV edycja

To już piętnaście lat konkursu

 

Przed nami już piętnasta edycja konkursu "Nasze Łazienki", organizowanego przez portal www.lazienkowy.pl. Od 15 lat amatorzy łazienkowego designu mają okazję zaprezentować swoje unikalne wnętrza łazienek. Konkurs jest otwarty dla każdego, kto chce wziąć w nim udział, jednak warto zadbać o wysoką jakość przysyłanych zdjęć, ponieważ to one mają największe szanse na wygraną. Prace będą oceniane przez redakcję portalu oraz patronów konkursu. Weź udział w konkursie i kto wie, może to właśnie ty zostaniesz nagrodzony!

Jakimi kryteriami kierujemy się w konkursie?

 

Ciekawe i estetyczne wnętrze

Wnętrze łazienki powinno być interesujące i kreatywnie urządzone. Nie ma znaczenia metraż ani styl łazienki - konkurs jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą zaprezentować swoją kreatywność. Zdjęcie może przedstawiać całą łazienkę lub jej fragment z najciekawszymi dodatkami i motywami. Przed wykonaniem zdjęć zadbaj o porządek w łazience, by nie pojawiały się na nich przypadkowe elementy, jak np. brudna ścierka na umywalce.

 

Zdjęcia dobrej jakości

Interesujące wnętrze to podstawa do wzięcia udziału w konkursie, jednak jakość nadesłanych prac również będzie brana pod uwagę. Docenimy też kreatywne ujęcia (jednak pamiętajcie, że to wciąż przede wszystkim konkurs wnętrzarski, a nie stricte artystyczny i nie zachwycimy się serią zbliżeń kurków od wanny ).

 

Zastrzeżenie

Redakcja zastrzega sobie prawo niepublikowania zgłoszeń prezentujących pomieszczenia nieestetyczne, pozbawione walorów wizualnych, nieuporządkowane albo zawierających zdjęcia zbyt słabej jakości (niska rozdzielczość, za ciemne itp.). Więcej informacji w regulaminie konkursu.

 

Jak wziąć udział w konkursie

 

W ramach konkursu przyślij zdjęcia swojej łazienki. Możesz je nam przysłać następującymi kanałami:

W konkursie można zgłosić maksymalnie 5 zdjęć.

Pamiętaj zapoznaj się z regulaminem. Zgłoszenie musi zawierać oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu „Nasze łazienki 2023” oraz jego przyszłych edycji w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku, przez Dom Online Piotr Lasota z siedzibą w Puławach. Mam świadomość, że przysługuje mi prawo kontroli przetwarzania danych, w tym ich uzupełniania, uaktualniania, prostowania, usuwania na zasadach wynikających z ww. przepisów. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dom Online Piotr Lasota z siedzibą w Puławach. Akceptuję postanowienia regulaminu Konkursu oraz regulaminu serwisu Lazienkowy.pl.

 

Mile widziane jest polubienie naszych profili społecznościowych oraz udostępnienie posta konkursowego na swoim FB lub IG.

 

Zachęcamy również do wzięcia udziału w naszym drugim konkursie - Nasze Kuchnie 2023

 

Czas trwania konkursu

 

XV edycja konkursu rozpoczyna się 1 maja 2023 roku i potrwa do 12 września 2023 roku.

 

Nagrody

  • I miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 1500 zł
  • II miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 600 zł
  • III miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 300 zł

 

Zobacz także:

 

PATRONI KONKURSU:

 

Luxum Aurora
Producent wyjątkowego wyposażenia wnętrz, inspirujących łazienek, innowacyjnego betonu architektonicznego Wysokiej jakości eleganckie oświetlenie łazienkowe, wewnętrzne, zewnętrzne i ogrodowe


Diamond Cad Projekt
Unikalne baterie łazienkowe oraz
zestawy natryskowe
Autorskie programy do projektowania
wnętrz, m.in. łazienek w środowisku CAD


nVent
Cerrad Logo
Ogrzewanie elektryczne uznanej marki RAYCHEM Producent wyjątkowych płytek gresowych
i klinkierowych

Opracowanie: RedakcjaFacebook
Instagram