ceramed
Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl
coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2024
knauf  - do screena

Nowe konglomeraty TechniStone inspirowane marmurem, idealne nie tylko do łazienek

artykuł promocyjny

Wraz z nadejściem wiosny, pojawiły się zupełnie nowe dekory konglomeratów kwarcowych TechniStone. Firma TechniStone połączyła się z amerykańskim potentatem w produkcji i dystrybucji blatów kwarcowych, firmą Wilsonart. W efekcie, wprowadza na rynek, świeże i zgodne ze światowymi trendami w designie - wzory konglomeratów kwarcowych. Wzory inspirowane naturalnym marmurem są nie tylko piękne, ale też bardzo funkcjonalne, dlatego świetnie sprawdzą się m.in. jako blaty lub okładziny ścienne w łazience.

Nowe konglomeraty TechniStone inspirowane marmurem, idealne nie tylko do łazienek
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Nowe wzory inspirowane marmurem

Cztery nowe dekory to odpowiedź na ogromne zainteresowanie klientów wzorem Calacatta Silva, produkowanym przez TechniStone. Nowe Calacatty są inspirowane naturalnymi marmurami wydobywanymi w kopalniach włoskiej Carrary. Piękno tych materiałów znane jest już od czasów Michała Anioła, który tworzył z nich swoje rzeźby, posągi i inne prace, które do dzisiaj są uznawane za kanon piękna. TechniStone chcąc dać wszystkim klientom możliwość cieszenia się w swoim otoczeniu naturalnym pięknem tych materiałów, stworzył w ramach kolekcji Wilsonart cztery nowe produkty do złudzenia przypominające karraryjskie piękności.

Premiera tych wzorów odbyła się 27 Marca w Radomiu w jednym z dwóch głównych magazynów w Polsce, w firmie Kambet II, która współpracuje z TechniStone, będąc zarówno operatorem magazynu, jak i jednym z najnowocześniejszych zakładów kamieniarskich w Polsce. W otoczeniu najbardziej znanych kamieniarzy w kraju, architektów przybyłych z Warszawy, Lublina czy Łodzi TechniStone zaprezentowało swoje najnowsze osiągnięcia.

Warto zapamiętać te nazwy: Olympos, Pastino, Serchio, Volegno - to cztery produkty TechniStone, które są skazane na sukces. Wilsonart oraz TechniStone wprowadziły te kolory jako uzupełnienie, czy raczej rozwinięcie dotychczasowej oferty.

 

Volegno i Olympus do łazienek w ciepłych odcieniach

Volegno oraz Olympus - dwa różne oblicza i jednak wspólny mianownik. To, co łączy te dwa kolory to nowa odsłona ciepłego wybarwienia żyły, przecinającej spokojną biel. Odcień starego złota, rdzy oraz delikatnego brązu to tony przebijające w tych dwóch materiałach. Idealne do wnętrz ciepłych, naturalnych, dla osób szukających przytulnej atmosfery w swoim otoczeniu. Z jednej strony grube mocne żyły w Volegno , a z drugiej delikatne acz nieregularne i pokrywające całą płytę linie to opcje dla osób które szukają spokoju, ale i dla tych, którzy szukają odrobiny szaleństwa w swoich pomieszczeniach.

 

Konglomerat w łazience technistone Calacatta Olympos      Calacatta Olympos koglomerat inspirowany marmurem

Calacatta Olympos

 

Serchio i Pastino do wyrazistych salonów kąpielowych

Calacatta Serchio i Pastino - to kolejne przeciwieństwa, a jednocześnie materiały bliskie sobie. Serchio – gruba, ale delikatna w wybarwieniu żyła z mocnym konturem, wybijająca się na jasnym tle oraz Pastino – mocniej i zimniej wybarwiona żyła rozlewająca się na płycie - to kolejne kolory uzupełniające ofertę TechniStone. Oba wzory z pewnością znajdą swoich wielbicieli i pozwolą na realizację fantazji o idealnym wnętrzu.

 

konglomerat w łazience od technistone Calacatta serchio  Konglomerat w łazience od Technistone, Calacatta Pastino

                          Calacatta Serchio                                                     Calacatta Pastino

 

Do zobaczenia u partnerów TechniStone

Wszystkie te kolory można zobaczyć w magazynach TechniStone rozmieszczonych w całym kraju oraz w Autoryzowanych Zakładach Kamieniarskich - od Suwałk do Wrocławia i Szczecina do Rzeszowa. TechniStone na życzenie przesyła bezpłatne próbki, a wszystkie wspomniane nowości można obejrzeć w doskonałej rozdzielczości na stronie TechniStone. Podsumowując - TechniStone słuchając głosów z rynku poszerzyło swoją ofertę o poszukiwane kolory, których wprowadzenie rekomendowali projektanci, architekci oraz klienci indywidualni.

Kontakt w sprawie produktów:

TechniStone Polska
Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
tel. 604204610
www: www.technistone.com
mail: wyślij wiadomość
TechniStone Polska

Płyty z konglomeratu, które nawet przy codziennym użytkowaniu pozostają piękne przez lata » konglomerat kwarcowy do wnętrz: m.in. na blaty kuchenne » łazienkowe » podłogi » ściany » parapety » schody » kominki » wysoka odporność na zadrapania i zachlapania » unikalny design » 10-letnia gwarancja

 

Zobacz zdjęcia w galerii TechniStone:

TechniStone Polska    TechniStone Polska    TechniStone Polska    TechniStone Polska    TechniStone Polska

technistone Facebook   pinterest technistone   technistone instagram   Youtube technistone   Twitter technistone   Technistone linkedin
Przeglądycristalstone
Polecamy
ceramed - przemyślany projekt łazienki armatura łazienkowa

Przemyślany projekt łazienki

 
płytki drewnopodobne podłogi i ściany

Płytki drewnopodobne

 
trendy łazienkowe na 2024 trendy w łazience

Jakie trendy na 2024?

 
Lustra do przedpokoju meble i akcesoria

Lustro do przedpokoju

 
PORTA 4 ŻYWIOŁY trendy w łazience

PORTA 4 ŻYWIOŁY w Twojej łazience

 
Partnerzy

Riho    logo Piramida

logo Śnieżka       Edaxo

Magma

Luxum CristalstoneSapho   kaflando płytki ceramiczne

  Invena    SHARP

      Electrolux   

logo Coram

Konkurs fotograficzny Nasze kuchnie 2024 - XII edycja - aranżacje kuchni

Konkurs fotograficzny Nasze kuchnie 2024 - XII edycja

Facebook
Instagram