Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Nowe konglomeraty TechniStone inspirowane marmurem, idealne nie tylko do łazienek

artykuł promocyjny

Wraz z nadejściem wiosny, pojawiły się zupełnie nowe dekory konglomeratów kwarcowych TechniStone. Firma TechniStone połączyła się z amerykańskim potentatem w produkcji i dystrybucji blatów kwarcowych, firmą Wilsonart. W efekcie, wprowadza na rynek, świeże i zgodne ze światowymi trendami w designie - wzory konglomeratów kwarcowych. Wzory inspirowane naturalnym marmurem są nie tylko piękne, ale też bardzo funkcjonalne, dlatego świetnie sprawdzą się m.in. jako blaty lub okładziny ścienne w łazience.

Nowe konglomeraty TechniStone inspirowane marmurem, idealne nie tylko do łazienek

 

Nowe wzory inspirowane marmurem

Cztery nowe dekory to odpowiedź na ogromne zainteresowanie klientów wzorem Calacatta Silva, produkowanym przez TechniStone. Nowe Calacatty są inspirowane naturalnymi marmurami wydobywanymi w kopalniach włoskiej Carrary. Piękno tych materiałów znane jest już od czasów Michała Anioła, który tworzył z nich swoje rzeźby, posągi i inne prace, które do dzisiaj są uznawane za kanon piękna. TechniStone chcąc dać wszystkim klientom możliwość cieszenia się w swoim otoczeniu naturalnym pięknem tych materiałów, stworzył w ramach kolekcji Wilsonart cztery nowe produkty do złudzenia przypominające karraryjskie piękności.

Premiera tych wzorów odbyła się 27 Marca w Radomiu w jednym z dwóch głównych magazynów w Polsce, w firmie Kambet II, która współpracuje z TechniStone, będąc zarówno operatorem magazynu, jak i jednym z najnowocześniejszych zakładów kamieniarskich w Polsce. W otoczeniu najbardziej znanych kamieniarzy w kraju, architektów przybyłych z Warszawy, Lublina czy Łodzi TechniStone zaprezentowało swoje najnowsze osiągnięcia.

Warto zapamiętać te nazwy: Olympos, Pastino, Serchio, Volegno - to cztery produkty TechniStone, które są skazane na sukces. Wilsonart oraz TechniStone wprowadziły te kolory jako uzupełnienie, czy raczej rozwinięcie dotychczasowej oferty.

 

Volegno i Olympus do łazienek w ciepłych odcieniach

Volegno oraz Olympus - dwa różne oblicza i jednak wspólny mianownik. To, co łączy te dwa kolory to nowa odsłona ciepłego wybarwienia żyły, przecinającej spokojną biel. Odcień starego złota, rdzy oraz delikatnego brązu to tony przebijające w tych dwóch materiałach. Idealne do wnętrz ciepłych, naturalnych, dla osób szukających przytulnej atmosfery w swoim otoczeniu. Z jednej strony grube mocne żyły w Volegno , a z drugiej delikatne acz nieregularne i pokrywające całą płytę linie to opcje dla osób które szukają spokoju, ale i dla tych, którzy szukają odrobiny szaleństwa w swoich pomieszczeniach.

 

Konglomerat w łazience technistone Calacatta Olympos      Calacatta Olympos koglomerat inspirowany marmurem

Calacatta Olympos

 

Serchio i Pastino do wyrazistych salonów kąpielowych

Calacatta Serchio i Pastino - to kolejne przeciwieństwa, a jednocześnie materiały bliskie sobie. Serchio – gruba, ale delikatna w wybarwieniu żyła z mocnym konturem, wybijająca się na jasnym tle oraz Pastino – mocniej i zimniej wybarwiona żyła rozlewająca się na płycie - to kolejne kolory uzupełniające ofertę TechniStone. Oba wzory z pewnością znajdą swoich wielbicieli i pozwolą na realizację fantazji o idealnym wnętrzu.

 

konglomerat w łazience od technistone Calacatta serchio  Konglomerat w łazience od Technistone, Calacatta Pastino

                          Calacatta Serchio                                                     Calacatta Pastino

 

Do zobaczenia u partnerów TechniStone

Wszystkie te kolory można zobaczyć w magazynach TechniStone rozmieszczonych w całym kraju oraz w Autoryzowanych Zakładach Kamieniarskich - od Suwałk do Wrocławia i Szczecina do Rzeszowa. TechniStone na życzenie przesyła bezpłatne próbki, a wszystkie wspomniane nowości można obejrzeć w doskonałej rozdzielczości na stronie TechniStone. Podsumowując - TechniStone słuchając głosów z rynku poszerzyło swoją ofertę o poszukiwane kolory, których wprowadzenie rekomendowali projektanci, architekci oraz klienci indywidualni.

Kontakt w sprawie produktów:

TechniStone Polska
Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
tel. 604204610
www: www.technistone.com
mail: wyślij wiadomość
TechniStone Polska

Płyty z konglomeratu, które nawet przy codziennym użytkowaniu pozostają piękne przez lata » konglomerat kwarcowy do wnętrz: m.in. na blaty kuchenne » łazienkowe » podłogi » ściany » parapety » schody » kominki » wysoka odporność na zadrapania i zachlapania » unikalny design » 10-letnia gwarancja

 

Zobacz zdjęcia w galerii TechniStone:

TechniStone Polska    TechniStone Polska    TechniStone Polska    TechniStone Polska    TechniStone Polska

technistone Facebook   pinterest technistone   technistone instagram   Youtube technistone   Twitter technistone   Technistone linkedin
Przeglądy


Polecamy
armatura łazienkowa

Kompleksowe rozwiązania i nowoczesny design

 
Modne fronty w meblach łazienkowych meble i akcesoria

Modne fronty w meblach łazienkowych

 
trendy w łazience

Wyposażenie na wymiar z Luxum

 
Blat w łazience trendy w łazience

Blat w łazience

 
Fototapeta w łazience porady łazienkowe

Fototapeta w łazience

 

Partnerzy

Riho

logo Śnieżka       Emako

Magma

Luxum CristalstoneSapho   kaflando płytki ceramiczne

BISK        logo Piramida

  Invena   

      Electrolux   

logo Coram

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram