konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023
aurora

Drewniane szafki pod umywalkę

artykuł promocyjny

Drewniane szafki pod umywalkę z litego drewna to eleganckie i stylowe rozwiązanie do łazienki, które cieszy się rosnącą popularnością wśród projektantów wnętrz i użytkowników. Takie szafki nie tylko wyglądają pięknie, ale również dodają ciepła i przytulności do pomieszczenia. Lite drewno to materiał, który jest wytrzymały, trwały i odporny na uszkodzenia, a także daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Drewniane szafki pod umywalkę

Drewniane szafki pod umywalkę - jakie drewno wybrać?

Drewniane szafki pod umywalkę mogą być wykonane z różnych gatunków drewna, takich jak dąb, sosna, jesion czy orzech. W zależności od preferencji, można wybrać szafki w naturalnym kolorze drewna lub pomalowane na kolor, który najlepiej pasuje do reszty łazienki. Drewniane szafki pod umywalkę są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można je łatwo dopasować do każdej łazienki. Mogą mieć jedną lub dwie szuflady, a także dodatkowe półki lub drzwiczki. Występują w formie stojącej albo wiszącej, która może ułatwiać sprzątanie łazienki.

Drewniana komoda pod umywalkę

Szafki pod umywalkę z litego drewna są zazwyczaj produkowane w sposób ręczny lub pół-ręczny, co zapewnia wyjątkową jakość i wykończenie. Dodatkowo, mogą być lakierowane lub olejowane, co pozwala na ochronę drewna przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi, a także uwydatnienie jego naturalnego piękna.

W przypadku drewnianych szafek pod umywalkę z litego drewna warto zwrócić uwagę na ich wykończenie, jakość wykonania oraz dopasowanie do stylu i wymiarów łazienki. Dobrze zaprojektowane i wykonane szafki będą nie tylko praktyczne, ale także stanowić będą piękny element dekoracyjny w łazience.

Dąb bielony - meble łazienkowe

 

Drewniane meble na zamówienie

Meble z litego drewna to zwykle zakup na długie lata, dlatego decydując się na nie, najlepiej zlecić prace doświadczonym fachowcom, którzy zagwarantują wysoką jakość wykonania mebli. Producent mebli EDAR ma ponad trzydzieści lat doświadczenia w tworzeniu mebli drewnianych - przede wszystkim dębowych i bukowych. EDAR wykonuje zarówno solidne drewniane ramy łóżek czy stoły, jak i meble do salonu, biura, kuchni czy łazienki. Wycena projektu dokonywana jest drogą mailową.

Szafka pod umywalkę z drewna dębowego Edar

Znaczenie impregnacji

Ważne jest, aby szafka była odpowiednio zabezpieczona przed wilgocią, która jest powszechna w łazience. W tym celu, powierzchnię drewna należy pokryć lakierem lub innym preparatem, który zapobiegnie wchłanianiu wody i ochroni drewno przed zniszczeniem. Warto wybrać specjalne preparaty przeznaczone do zabezpieczania drewna w łazience, które są odporne na wilgoć i działanie środków czyszczących.

Komoda łazienkowa dąb Edar

W przypadku szafek pod umywalkę, ważne jest również, aby zabezpieczyć spód i boki szafki przed wilgocią. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie podkładki lub maty pod szafką, która będzie chronić drewno przed wilgocią z podłogi. Dodatkowo, należy zwrócić uwagę na odpowiednie wentylowanie łazienki, co pomoże uniknąć nadmiernego nagromadzenia wilgoci.

Kontakt w sprawie produktów:

EDAR Fidelus Edward
Zembrzyce 57
34-210 Zembrzyce
tel. +48 33 874 63 98 +48 795 404 355
www: edar.com.pl
mail: wyślij wiadomość
EDAR Fidelus Edward

Producent mebli z litego drewna do łazienki:
» meble z litego drewna do łazienek
» meble drewniane według indywidualnych projektów
» meble z drewna dębowego
» meble z drewna teakowego
» meble z wielu innych gatunków drewna
» meble do łazienki na wymiar
» blaty drewniane  pod umywalki w dowolnych wymiarach i kształtach
» komody łazienkowe wiszące pod umywalkami
» zabudowy łazienkowe według projektów
 

Zobacz zdjęcia w galerii Edar:

Komoda łazienkowa z drewna dębowego - EdarKomoda łazienkowa z drewna dębowego - EdarKomoda łazienkowa z drewna dębowego - EdarKomoda łazienkowa z drewna dębowego - Edarmeble łazienkowe z drewna dębowego - EdarMeble Elita

Podobne artykuły
Oświetlenie wnętrza łazienki - rodzaje, dobór, rola

meble i akcesoria

Oświetlenie wnętrza łazienki - rodzaje, dobór, rola

Dobre oświetlenie wnętrza łazienki w naszych domach i mieszkaniach odgrywa bardzo ważną rolę - tworzy nastrój,... więcej...

Nowoczesna łazienka - kolekcje mebli

meble i akcesoria

Nowoczesna łazienka - kolekcje mebli

Kolekcje mebli w stylu nowoczesnym to przede wszystkim ukłon w stronę minimalizmu. Gładkie fronty i zredukowane ozdobniki,... więcej...

Podświetlane lustra łazienkowe

meble i akcesoria

Podświetlane lustra łazienkowe

Na polskim rynku pojawiły się ciekawe rozwiązania oświetlenia łazienek. Firma Aurora Technika Świetlna jest w... więcej...


Facebook
Instagram