aurora
aurora

Jakie wieszaki na ręczniki do łazienki?

artykuł promocyjny

W rodzinie akcesoriów łazienkowych ważne miejsce zajmują wieszaki na ręczniki. Łazienka powinna być pięknie zaaranżowana, ale przy tym również funkcjonalna. To oznacza, że wszystko, czego potrzebujesz, powinieneś mieć pod ręką. Sprawdźmy, jakie wieszaki i uchwyty na ręczniki łazienkowe pomogą uzyskać ten efekt.

Jakie wieszaki na ręczniki do łazienki?

Pod nazwą wieszak na ręczniki do łazienki kryje się cała gama różnego rodzaju produktów. Od pojedynczych haczyków na ręczniki do rąk po wieszaki na ręczniki kąpielowe i stojaki do dużych łazienek. Modele pojedyncze oraz wieszaki na kilka ręczników. Poza tym trzeba wybrać rodzaj wieszaka na ręczniki do łazienki, biorąc pod uwagę sposób montażu. Od razu informujemy - nie musisz rezygnować z wieszaków ściennych, jeśli nie chcesz robić dziur w ścianach. Akcesoria łazienkowe z montażem bez wiercenia Wenko rozwiązują ten problem w kilka minut.

Akcesoria łazienkowe z montażem bez wiercenia Wenko

 

Wieszaki na ręczniki - łazienka dobrze zorganizowana

 

Zacznijmy od tych najmniejszych. Jak wybrać pojedynczy wieszak na ręczniki? Łazienka to pomieszczenie, w którym potrzebujesz co najmniej kilku haczyków. Jeden powinien znaleźć się przy umywalce - na ręcznik do rąk. Wybierz mały, nierzucający się w oczy wieszak pasujący kolorem do armatury umywalkowej.

Wieszak na ręczniki kąpielowe i szlafroki to zwykle proste akcesorium ścienne składające się z kilku haczyków. To dobre rozwiązanie, ale pamiętaj, że zajmie sporo miejsca na ścianie. Jeśli nie dysponujesz wolną przestrzenią lub chcesz ją wykorzystać inaczej, wybierz sprytniejszą opcję. Wieszaki na ręczniki wiszące, a konkretniej zawieszane na krawędzi ścianek prysznica. Dzięki nim duże ręczniki kąpielowe i szlafroki znajdą się w przestrzeni, która pozostawała niewykorzystana. Dodatkowa korzyść jest taka, że ręcznik masz na wyciągnięcie ręki, gdy wychodzisz spod prysznica.

 

Stojący uchwyt na ręczniki do łazienki

 

Wilgotne ręczniki w łazience to częsty problem. Klasyczne haczyki nie sprzyjają suszeniu ręczników. Dobrze byłoby mieć gdzie rozwiesić mokre ręczniki, żeby nie prać ich po każdym użyciu. Do tego celu świetnie sprawdzi się uchwyt na ręczniki do łazienki w formie stojaka lub drabinki. Jest to akcesorium, które wymaga sporo wolnej przestrzeni, dlatego najlepiej funkcjonuje w większych łazienkach. Jeśli chcesz wzbogacić aranżację łazienki o niebanalny element, wybierz designerską drabinkę na ręczniki.

Czy istnieje rozwiązanie problemu wilgotnych ręczników w małych łazienkach? Oczywiście - reling na ręczniki do łazienki nie zajmuje wiele miejsca, a spełni tę samą funkcję co stojak. Reling mocowany do ściany dopasuj do koloru armatury lub stylu wystroju. W ostatnich latach bardzo modne są metalowe akcesoria łazienkowe w głębokiej, matowej czerni.

Stojący czarny uchwyt na ręczniki

 

Jakie wieszaki na ręczniki do łazienki można zamontować bez wiercenia?

 

Systemy montażu bez wiercenia Wenko to opatentowane rozwiązania, które zmienią Twoje podejście do ściennych akcesoriów łazienkowych. Nie musisz już wiercić dziur w ścianach, aby zainstalować wieszaki na ręczniki. Łazienka zwykle w całości wyłożona jest ceramiką, wiercenie w niej otworów wymaga wprawy i specjalnych wierteł. Poza tym podczas takiego zabiegu płytki mogą popękać. A nawet jeśli tak się nie stanie to zostaną trwale uszkodzone. Dziur nie da się zamaskować, więc wymiana wieszaka na nowy może być utrudniona.

Dlatego powstały systemy montażu bez wiercenia Wenko Stalic Loc, Power Loc, Turbo Loc i Vacuum Loc. Każdy z nich ma inną nośność, opierają się na skuteczności specjalnych klejów lub konstrukcji wykorzystującej prawa fizyki. Łączy je skuteczność i dziecinnie prosty montaż. Możesz wybrać uchwyt na ręczniki do łazienki z montażem bez wiercenia. W kilka chwil wieszak, haczyk czy reling będzie zainstalowany na ścianie i gotowy do użytku. Bez dodatkowych narzędzi, bałaganu i wiercenia dziur w ścianach. A gdy zechcesz ściągnąć wieszak ze ściany, po jego obecności w tym miejscu nie pozostanie najmniejszy ślad.

Uchwyt na ręczniki do łazienki z montażem bez wiercenia

 

Wybierasz wieszak? Postaw na jakość i łatwy montaż

 

Nasz przegląd to tylko kilka inspiracji, które pomogą Ci wybrać odpowiednie wieszaki na ręczniki do łazienki. Zanim urzecze Cię design, sprawdź jakość produktu. Materiał powinien być nierdzewny, a mocowania na tyle stabilne, by znosiły trudy codziennego użytkowania. Nie ograniczaj się do tradycyjnych rozwiązań - szukaj sprytnych gadżetów, takich jak wieszaki z montażem bez wiercenia, które ułatwiają życie i pomagają oszczędzać pieniądze.

Kontakt w sprawie produktów:

EMAKO.pl
ul. Targowa 3
52-326 Wrocław
tel. 71 308 79 94
www: emako.pl
mail: wyślij wiadomość
EMAKO.pl

akcesoria łazienkowe: mydelniczki i dozowniki do mydła » kubki i pojemniki na szczoteczki do zębów » lusterka » stojaki i wieszaki na ręczniki » wieszaki i haczyki » zasłony prysznicowe » drążki prysznicowe » maty antypoślizgowe i dywaniki » pojemniki, torby i kosze na pranie » suszarki na pranie i bieliznę » uchwyty i poręcze łazienkowe » półki » regały łazienkowe » ławki i stołki łazienkowe » poduszki do wanny » deski sedesowe » stojaki i uchwyty na papier toaletowy » stojaki i uchwyty na szczotki do WC » łazienkowe kosze na śmieci » ściągaczki do wody » zestawy akcesoriów łazienkowych » koszyki i organizery na kosmetyki

Zobacz zdjęcia w galerii EMAKO.pl:

EMAKO.pl Facebook   pinterest EMAKO.pl   EMAKO.pl instagram   Youtube EMAKO.pl   EMAKO.pl linkedinMeble ElitaPartnerzy

GTV

logo Piramida     BISK

Magma

Aurora

logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

RihoElements


     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram