Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Nowa jakość sprzątania z Hoover HF9

artykuł promocyjny

Każdy właściciel pupila wie, że aby utrzymać porządek w domu, niezbędny jest dobry odkurzacz. W takim wypadku z pewnością przyda się urządzenie o wysokiej wydajności, ze specjalną szczotką do włosia i sierści. Hoover HF9 ANTI-TWIST HF920P 011 to wygodny pionowy odkurzacz, posiadający wymienne końcówki i technologię Anti-twist, gwarantujący porządek w mieszkaniu.

Nowa jakość sprzątania z Hoover HF9
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

HF9 wyposażono w szczotkę 2w1, która nadaje się nie tylko do twardych powierzchni, ale również do dywanów. Wyposażenie głównej szczotki w miękkie odbojniki i gumowe kółka to skuteczna ochrona przed uszkodzeniami. Dzięki temu zabezpieczone zostaną zarówno obszary pracy odkurzacza, jak i to, co znajduje się wyżej, np. elementy mebli, futryny i listwy przypodłogowe. Zestaw zawiera także mini turboszczotkę z oświetleniem LED, której przeznaczeniem jest usuwanie sierści z kanap, łóżek i foteli. Szczotka z miękkim włosiem i szczelinówka będą odpowiednie do sprzątania mebli oraz skutecznego odkurzenia każdego zakamarka mieszkania. Za sprawą specjalnej technologii Anti-Twist, ograniczymy plątanie się włosów i sierści zwierząt wokół wałka szczotki w trakcie sprzątania – najpierw zostaną rozczesane, by później od razu i bez problemu zassało je do środka. Przyniesie to niesamowity komfort odkurzania i sprawi, że będzie ono jeszcze bardziej wydajne. Bezszczotkowy silnik urządzenia o mocy 350 W zapewni ciągłą moc bez utraty siły ssania. Potwierdzeniem niezawodności silnika jest 5-letnia gwarancja wystawiona przez producenta.

Hoover HF9 ANTI-TWIST HF920P 011

 

Intuicyjna obsługa

 

HF9 posiada wyświetlacz LED klasy premium i intuicyjny panel sterowania, dzięki czemu wszystkie potrzebne informacje (ustawienia trybu i czas pracy, a także poziom naładowania baterii) będą na wyciągnięcie ręki. Wyjmowany akumulator litowo-jonowy można ładować bezpośrednio w urządzeniu bądź oddzielnie, tak łatwo, jak smartfon. Odkurzacz można zaparkować w dowolnym momencie i postawić w każdym miejscu, za sprawą samodzielnie stojącej konstrukcji. Po zakończeniu sprzątania wystarczy tylko jeden przycisk, aby opróżnić całą zawartość pojemnika. Ponadto, nie ma potrzeby czyszczenia filtra z nagromadzonego kurzu, gdyż odpada on w sposób samoczynny. Mamy zatem zagwarantowane higieniczne i komfortowe sprzątanie, bez obawy narażenia użytkownika na bezpośredni kontakt z pyłem i brudem.

Więcej informacji: https://www.hoover.pl/pl_PL/hf9-z-anti-twist

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomość
CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.

www.hoover.pl

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:

 
CANDY HOOVER POLSKA Facebook   CANDY HOOVER POLSKA instagram   Youtube CANDY HOOVER POLSKA


.

Partnerzy


   Electrolux

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram