Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Nowoczesny design w twojej łazience z grzejnikiem Serpentine i Meto

artykuł promocyjny

W ofercie firmy AG Grzejniki Design można znaleźć ponad 100 modeli grzejników dekoracyjnych i designerskich, podzielonych na pięć kolekcji - Exellent, Art Deco, Designer, Exclusive, Loft. To przykłady nowoczesnych i funkcjonalnych grzejników, które swoim designem wpisują się w styl nowoczesnej łazienki.

Nowoczesny design w twojej łazience z grzejnikiem Serpentine i Meto
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Grzejnik Radox Meto - elegancka prostota do tradycyjnej łazienki

 

Grzejnik Radox Meto można wykorzystać na dwa sposoby. Po pierwsze można podłączyć go do instalacji c.o. Drugą możliwością jest wykorzystanie pasującej do grzejnika grzałki elektrycznej. Grzejnik zbudowano ze stalowych okrągłych rur poziomych oraz dwóch kolektorów pionowych.

Grzejnik powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy cenią zarówno klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje wnętrz. Minimalistyczny wygląd grzejnika, a zarazem dosyć tradycyjna forma, sprawia że model ten wyróżnia się na tle innych grzejników dekoracyjnych. Świetnie pasuje do charakteru domów luksusowych i apartamentów.

Gwarantuje maksymalną wydajność cieplną, co pozwala na dużą oszczędność energii. To za sprawą ograniczonej zawartości wody i małej bezwładności cieplnej. Grzejniki AG pozostają skuteczne nawet w niskich temperaturach, np. w połączeniu z kotłami kondensacyjnymi czy panelami słonecznymi.

 

Grzejnik Serpentine - fantazyjna forma i funkcjonalność

 

Grzejnik Serpentine ma ciekawą formę wijących się kwadratowych profili, które zgodnie z nazwą przypominają węża. Pozostaje jednak praktyczną i funkcjonalną propozycją, tak jak klasyczny drabinkowy grzejnik. Stanowi harmonijne połączenie i pomost między tradycją, a nowoczesnością i tym, co ozdobne a tym, co praktyczne. To sprawia, że jest bestsellerem w sklepie AG Grzejniki Design, chętnie wybieranym przez osoby poszukujące nietuzinkowych rozwiązań łączących walory wizualne i użytkowe.

Serpentine to ekskluzywny grzejnik łazienkowy dostępny od ręki w atrakcyjnych cenach. Będzie pasować do nowoczesnych aranżacji, zwłaszcza jeśli w elementach wyposażenia widoczne są pionowe linie. Wówczas wzór grzejnika wzmocni efekt. Dostępny jest w ponad 220 kolorach z palety RAL.

Pod względem energetycznym grzejnik cechuje się wysoką wydajnością i pozwala na znaczne oszczędności energii, podobnie jak opisany wyżej grzejnik Radox Meto.

 
 

Kontakt w sprawie produktów:

RADOX RADIATORS Polska
Biuro
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
tel. +48 22 840 10 19
www: radoxradiators.pl
mail: wyślij wiadomość
RADOX RADIATORS Polska

Showroom :
Warszawa 00-716
ul. Bartycka 24/26 pawilon 211
Tel. +48 570 770 669 , 530 627 714

producent grzejników: grzejniki łazienkowe » grzejniki pokojowe » grzejniki stal nierdzewna » grzejniki chromowane » grzejniki drabinkowe » grzejniki dekoracyjne » grzejniki ozdobne » grzejniki kanałowe » grzejniki elektryczne » grzejniki żeliwne » grzejniki kolumnowe
armatura, akcesoria
: zawory termostatyczne » wieszaki grzejnikowe » grzałki » relingi do grzejników » głowice termostatyczne

Zobacz zdjęcia w galerii RADOX RADIATORS:


Partnerzy

Imers     nVent

Radox radiators   FENIX

Ferro    Grupa Armatura

Sapho  Ferdom


Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram