Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl
aurora
aurora

Szafka łazienkowa z blatem czy z umywalką naszafkową?

artykuł promocyjny

Chcielibyśmy wskazać Wam rozwiązanie bardziej praktyczne, wygodniejsze, fajniejsze z estetycznego punktu widzenia, ale to niemożliwe, ponieważ ten wybór zależy od potrzeb i upodobań użytkowników łazienki.

Szafka łazienkowa z blatem czy z umywalką naszafkową?
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Zalety szafki łazienkowej z blatem i umywalką nablatową

 

Przede wszystkim w tym rozwiązaniu atutem jest szeroka oferta umywalek nablatowych, które możesz wybrać, aby zamontować je na blacie. W ofercie znaleźć można misy okrągłe, owalne czy prostokątne, asymetryczne kształty z niskim lub wyższym rantem.

Umywalki nablatowe mogą mieć już otwór do montażu baterii w swojej konstrukcji, ale są też takie modele, do których pasowała będzie wyłącznie bateria podtynkowa lub bateria montowana w blacie.

Kolory blatów i materiał, z jakich są wykonane to również swoboda wyboru, którą można wykorzystać, aby dopasować odpowiedni blat do łazienkowego wnętrza. Naturalne dekory drewna, kamień czy jednolite kolory w połysku lub macie – wszytko po to, by stworzyć wymarzoną łazienkę.

Szafki łazienkowe z blatem i umywalką nablatową

Szafki łazienkowe z blatem

W ofercie Mantes proponujemy szafki z blatem i dedykowane do nich umywalki wymiarem i stylem pasujące do konkretnej kolekcji mebli łazienkowych.

W miejscu montażu umywalki na blacie znajduje się fabrycznie wykonany otwór dopasowany kształtem i wymiarem do konkretnego modelu umywalki. Niektóre blaty posiadają dodatkowy otwór do zamontowania baterii nablatowej. Tak więc otrzymujesz szafkę z blatem i pasującą do zestawu umywalkę, a ponieważ nasze meble przychodzą już zmontowane, wystarczy, że fachowiec podłączy zestaw do sieci wod-kan, wykonując połączenie zgodne z zaleceniami i można użytkować cały zestaw.

Oczywiście na zamówienie wykonujemy też pełne blaty, aby każdy miał możliwość połączenia wybranej szafki łazienkowej z wymarzoną umywalką. Wówczas otwór pod umywalkę inwestor wykonuje we własnym zakresie, dopasowując go do specyfiki swojej umywalki.

 

Czy w szafce łazienkowej z blatem umywalkę można zamontować w dowolnym miejscu?

 

I tak i nie. Stosując sam blat łazienkowy tak. Umywalkę można postawić w dowolnym miejscu tam, gdzie uznamy, że jest to wygodne i estetyczne. Jeśli jednak pod blat chcemy powiesić szafkę, to trzeba pamiętać, że z umywalki będzie wychodził syfon. Plastikowy lub metalowy element, który odprowadza wodę z umywalki oraz nadmiar wody poprzez system przelewowy. Syfon jest konieczny do prawidłowego podłączenia umywalki. Może on być ozdobny i prezentować się pod blatem w kolorze chromu lub starego złota, ale można go schować właśnie w szafce z szufladami lub z drzwiami. Syfon zajmuje zawsze trochę miejsca pod blatem, dlatego w konstrukcji mebla należy przewidzieć dla niego przestrzeń.

Jeśli szafka jest wykonywana pod zamówienie – stolarz na pewno przewidzi w niej miejsce na poprowadzenie syfonu. W naszych szafkach podumywalkowych w górnych szufladach jest specjalne wycięcie umożliwiające montaż syfonu. W drugiej szufladzie tył posiada delikatne podcięcie, tak więc montaż syfonu w szafkach łazienkowych oferowanych na mantes.pl nie stanowi problemu.

 

Umywalka naszafkowa – sprawdzi się nawet w małej łazience

 

Ten rodzaj umywalki, nazywany też umywalką meblową, jest zintegrowany z szafką łazienkową. Wymiarowo umywalka dopasowana jest do szafki. Ma to wiele zalet – nie trzeba samodzielnie dopasowywać jej do niej mebla. Najczęściej umywalki te są dostępne od razu z pasującą do niej szafką podumywalkową. Po drugie – estetyka. Syfon i inne elementy instalacji są schowane we wnętrzu szafki. Po trzecie – za sprawą szafki zyskujemy miejsce do przechowywania przyborów toaletowych. To sprawia, że ten rodzaj umywalki sprawdzi się szczególnie w małych łazienkach, gdzie każdy metr kwadratowy ma znaczenie. Umywalka nie wystaje poza obrys blatu, nie ma załamań, w których gromadziłby się brud, więc łatwo też utrzymać ją w czystości.

Szafka łazienkowa 100 cm z umywalka meblowa

Kontakt w sprawie produktów:

Mantes.pl Sylwia Menape - Moskal
ul. Sezamkowa 1
83-010 Straszyn
tel. 501 266 971
www: mantes.pl
mail: wyślij wiadomość
Mantes.pl Sylwia Menape - Moskal

produkty do umeblowania łazienki: Meble łazienkowe » Szafki pod umywalkę » Szafki łazienkowe wiszące » Umywalki » Regały łazienkowe » Lustra łazienkowe » Akcesoria łazienkowe » Kolorowe podwieszane misy WC » Blaty łazienkowe

Zobacz zdjęcia w galerii Mantes:

MantesMantesMantesMantesMantes

Facebook Mantes.plMeble Elita

Polecamy

 

meble i akcesoria

Akcesoria aluminiowe Zobal

 
meble i akcesoria

Nowoczesne ściągaczki do wody

 
wieszaki wolnostojace w łazience nowy trend meble i akcesoria

Wieszaki wolnostojące w łazience

 
meble i akcesoria

Drewniane meble do łazienki

 
Aranżacja oświetlenia w łaziencei meble i akcesoria

Aranżacja oświetlenia
w łazience

 
Partnerzy

GTVBISK


logo Piramida   Riho

Magma

Aurora
logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram