aurora

Nowa jakość przechowywania z ComfortSpin

artykuł promocyjny

Komfort i wygoda w domu na co dzień – jak to osiągnąć? Chcąc ułatwić Ci codzienne czynności, Firma Hettich, proponuje innowacyjne rozwiązanie, które podniesie funkcjonalność Twoich mebli. Półka obrotowa 360° ComfortSpin odmieni codzienność w Twoim domu. A zatem let’s rock and spin!

Nowa jakość przechowywania z ComfortSpin

Półka obrotowa 360° ComfortSpin to innowacyjny sposób na przechowywanie. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zamontowana we wnętrzu lodówki lub szafki, zapewnia nieograniczony dostęp do swojej zawartości. Wyposażona w obrotowy talerz, który obraca się w całości o 360 stopni, sprawia, że w jednej chwili masz niezbędne produkty na wyciagnięcie ręki. Dotykając półki, wprawiamy ją w płynny obrotowy ruch. To, co przed chwilą było ukryte z tyłu, masz teraz przed sobą. Niemożliwe? A jednak! Montaż półki jest niezwykle prosty: wystarczy zamocować ją tam, gdzie jest Ci najbardziej potrzebna – za pomocą śrub, przyssawek lub taśm Tesa-Power-Strips. Przekonasz się, jak w znaczący sposób ComfortSpin wpłynie na komfort Twojego życia i codziennych czynności.

Zobacz, jak działa ComfortSpin

 

Estetyczna, dostępna w barwie antracytu lub przezroczysta, efektownie wypełni wnętrze gotowych mebli w Twoich wnętrzach. ComfortSpin ma wiele zastosowań: doskonale sprawdzi się jako półka do przechowywania kosmetyków w łazience, biżuterii w nocnej szafce, a nawet w prosty sposób stanie się wygodnym barkiem w Twoim salonie. Wygoda w biurze? Proszę bardzo! Zamontuj ComfortSpin we wnętrzu swojej szafki obok biurka, a dostęp do wszelkich drobiazgów stanie się prosty!

 

czarna obrotowa półka w łazienkowej szafce wygodny dostęp do kosmetyków dziękie obrotowej półce hettich

czarna obrotowa połka na akcesoria do codziennej pielęgnacji hettich
 

Firma Hettich stawia na wygodę również w centrum i sercu domu - kuchni. Sprawdź rozwiązania, jakie oferuje rozwiązania, aby wprowadzić do każdego kuchennego wnętrza najwyższy komfort, ułatwić Ci korzystanie z zabudowy oraz sprzętów AGD i na zawsze odmienić oblicze Twojej kuchni. ComfortSpin to doskonałe rozwiązanie również do Twojej lodówki. Tworzywo, z którego została wykonana, jest przystosowane do kontaktu z żywnością – nie ma zapachu i nie wchodzi z interakcją z produktami spożywczymi. Obrotowy talerz umożliwia optymalne wykorzystanie powierzchni półki: możesz na niej postawić butelki z napojami, położyć świeże owoce lub warzywa i w dowolnym momencie w wygodny sposób sięgać po potrzebne Ci produkty.


obrotowa półka na kosmetyki do łazienki hettich 280823

Kontakt w sprawie produktów:

Hettich Polska Sp. z o. o.
Lusowo, ul. Wierzbowa 48
62-080 Tarnowo Podgórne
tel. +48 61 816 83 00
www: www.hettich.com
mail: wyślij wiadomość
Hettich Polska Sp. z o. o.

okucia od systemów szuflad i prowadnic » zawiasy » systemy do drzwi przesuwanych i składanych » uchwyty do mebli » złącza » wyposażenie do mebli » pomoce montażowe oraz narzędzia do projektowania » systemy zamknięć do mebli rozwiązania do urządzeń AGD

Zobacz zdjęcia w galerii Hettich:

               

technistone Facebook   technistone instagram   Youtube technistone   Technistone linkedin   Hettich tiktokMeble ElitaPartnerzy

GTV

logo Piramida     BISK

Magma

Aurora

logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

RihoElements


     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram