Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Przemyślany projekt łazienki z Ceramed

artykuł promocyjny

Urządzenie wymarzonej łazienki nie jest łatwym zadaniem, tym bardziej jeśli na co dzień nie masz do czynienia z branżą wyposażenia łazienkowego. Nawet jeśli jesteś na bieżąco z trendami wnętrzarskimi i masz wiele pomysłów, stworzenie estetycznego i funkcjonalnego wnętrza stanowi wyzwanie. Pod uwagę trzeba wziąć wiele czynników - od doboru materiałów, rozmieszczenia poszczególnych urządzeń po utrzymanie spójności stylistycznej. Najlepiej jeśli projekt zlecimy doświadczonemu specjaliście. Profesjonalny projekt łazienki w Województwie Śląskim to warta uwagi usługa firmy Ceramed.

Przemyślany projekt łazienki z Ceramed
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Projekt wnętrza przez wiele osób jest utożsamiany po prostu z aranżacją - przygotowaniem wystroju. Oczywiście wygląd łazienki jest niezwykle istotny - wyposażenie łazienki powinno odpowiadać domownikom pod kątem wizualnym, Ale projekt jest jednak czymś więcej - bierze pod uwagę wiele istotnych czynników, tak by łazienka była zarówno atrakcyjna wizualnie, ale i jak najbardziej praktyczna, ergonomiczna oraz bezpieczna. Oprócz wybrania stylu wnętrza, wzoru płytek i koloru dodatków, profesjonalny projekt łazienki uwzględnia rozmieszczenie poszczególnych instalacji - wentylacyjnej, kanalizacyjnej, wodnej, elektrycznej czy w razie potrzeby również gazowej. Wszystkie elementy powinny być w taki sposób dobrane i rozmieszczone, by można z nich było wygodnie korzystać, by były w pełni funkcjonalne i by w łazience pozostało wystarczająco dużo wolnej przestrzeni by móc się w niej swobodnie poruszać.

Projekt łazienki z płytkami imitującymi beton

Przygotowując projekt łazienki projektant zwraca uwagę m.in. na dobór odpowiednich materiałów, które nadają się do stosowania w łazience. Płytki ceramiczne czy meble do łazienki powinny być odporne na wpływ wilgoci i na ścieranie. W łazience panują warunki sprzyjające rozwojowi drobnoustrojów, a więc dobrze jeśli wyposażenie łazienki będzie wykonane z materiałów, które ograniczają ryzyko namnażania się wirusów i bakterii, powstawania pleśni czy grzyba. By łazienka była funkcjonalna i dobrze prezentowała się przez dłuższy czas w projekcie trzeba też uwzględniać ogólną trwałość materiałów i wybierać te o odpowiedniej jakości.

Projekt łazienki z mozaiką

Ceramed oferuje kompleksową usługę projektowania łazienek dla Klientów z całego województwa śląskiego. Zapewnia fachowe doradztwo profesjonalnego architekta. Wynagrodzenie za projekt w wysokości 400 zł wliczone jest do ceny zakupu  płytek ceramicznych w firmie Ceramed. Konsultacje z architektami dostępne są codziennie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

 

Kontakt w sprawie produktów:

CERAMED
Piekarska 163
43-300 Bielsko-Biała
tel. (33) 82-98-770
www: ceramed.pl/
mail: wyślij wiadomość
CERAMED

 

Firma Ceramed specjalizuje się w handlu materiałami budowlanymi, a w szczególności materiałami do wykańczania i aranżacji łazienek, takimi jak płytki, armatura łazienkowa  czy ceramika sanitarna

w ofercie: płytki ceramiczne » chemia budowlana » armatura łazienkowa » wanny wolnostojące » kabiny prysznicowe

Zobacz zdjęcia w galerii CERAMED:

CERAMED    CERAMED    CERAMED    CERAMED    CERAMED

 

logo insta ceramed   logo facebook   logo youtube


Salony łazienek:

Bielsko Biała
ul. Piekarska 161
tel.: (33) 829 87 76
Poniedziałek - piątek 9.00 - 18.00
sobota 9.00 - 13.00
Bialsko Biała
ul. Grażyńskiego 10B
tel.: (33) 811 31 55
Poniedziałek - piątek 9.00 - 18.00
sobota 9.00 - 13.00

Partnerzy


CAD Projekt


Cerramed

    

BISK     Electrolux

kaflando płytki ceramiczne    Elita Meble

 Aurora

   Cristalstone  Luxum

logo Coram

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram