Cerrad zaprasza na Cersaie 2023 do Bolonii

artykuł promocyjny

Zbliża się 40 edycja Międzynarodowych Targów Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek w Bolonii – Cersaie 2023. Podczas tego wydarzenia swoje nowości zaprezentuje marka Cerrrad. Zaplanowane są również spotkania ze znanymi polskimi architektami i projektantami wnętrz oraz artystami. W dniach 25-29 września 2023 przedstawiciele marki Cerrad będą czekać na odwiedzających gości w Centrum Wystawienniczym w Bolonii, hala 16, stoisko C9-D10 i C12-D11.

Cerrad zaprasza na Cersaie 2023 do Bolonii

Płytki ścienne i podłogowe z kolekcji Brazilian Quartzite od Cerrad

Cersaie 2023

Cersaie, czyli International Exhibition of Ceramic Tile and Bathroom Furnishings od 40 lat  ma swoje miejsce w kalendarzu najważniejszych wydarzeń branży wnętrzarskiej. W tym roku Międzynarodowe Targi Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek odbędą się w dniach 25-29 września 2023. Bolonia staje się ponownie najważniejszym centrum wystawienniczym w Europie i na świecie. Około 600 wystawców zaprezentuje swoje produkty, które kreują trendy w dziedzinie wykończenia powierzchni, wyposażenia łazienek, projektowania i planowania. Będzie to doskonała okazja na inspirujące spotkania z przedstawicielami branży i owocne dyskusje. Przez 5 dni wiodące firmy z 26 krajów oraz architekci, projektanci, wykonawcy i detaliści będą mogli wreszcie spotkać się i ponownie rozpocząć wspólne działania. Na targach nie mogło więc zabraknąć polskiej marki Cerrad, która zajmuje jedno z czołowych miejsc w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm produkcyjnych w Europie.

 

cerrad na międzynorodowych targach płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek

Cerrad na Cersaie 2023

Z tej okazji marka przygotowała przestrzeń wystawienniczą, która nie tylko pozwoli na zapoznanie się z nowymi kolekcjami, ale także stworzy niepowtarzalną atmosferę, pełną inspiracji i zachęcającą do wymiany pomysłów. Cerrad w Bolonii na wszystkich swoich gości czekać będzie od 25 do 29 września b.r. w Centrum Wystawienniczym w hali 16, stoisko C9-D10 i C12-D11. Jednak w dniach 26 i 27 września o godzinie 14.00 wydarzenie uświetnią znakomici goście specjalni. Pierwszego dnia, podczas wydarzenia „Create Experiences with Cerrad x La Mania Home”, na stoisku marki spotkamy się z Joanną Przetakiewicz - założycielką Domu Mody La Mania, która jest ambasadorką projektu Cerrad x La Mania Home od 2021 roku. Następnie JAM Kolektyw, który tworzą Jola Skóra i Anna Olga Chmielewska (duet architektka i fotografka), poprowadzi kreatywne warsztaty inspirowane kolekcją Cerrad x La Mania Home – Materialboard.

 

płytki ścienne i podłogowe z nowej kolekcji cerrad edless

Płytki ścienne i podłogowe z kolekcji Endless Time od Cerrad

Dzień uświetni zaś koncert na żywo (Live Concert), podczas którego w muzyczną podróż do wnętrza zabierze wszystkich Tamara Behler. Drugiego dnia z kolei, pod hasłem „Create Experiences with Cerrad”, arch. Jan Sikora prof. ASP w Gdańsku, wygłosi wykład pod tytułem „Projektowanie doświadczenia”. Nie zabraknie także wspaniałej muzyki na żywo. Koncert Barwy Ziemi. Bliskość muzyki z naturą dadzą Grzech Piotrowski & Band. Całość poprowadzi znakomita dziennikarka – Katarzyna Jaroszyńska.

 

stoisko cerrad na międzynarodowych targach płytek i wyposażenia łązienek w bolonii

Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy do Bolonii w dniach 25-29 września 2023 r. na stoisko marki Cerrad - hala 16, stoisko C9-D10 i C12-D11

Kontakt w sprawie produktów:

CERRAD sp. z o.o.
ul. Radomska 49B
27-200 Starachowice
tel. 800 237 723
www: cerrad.com
mail: wyślij wiadomość
CERRAD sp. z o.o.


płytki ceramiczne » gresowe » klinkierowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii Cerrad:

Płytki CerradPłytki CerradPłytki CerradPłytki CerradPłytki Cerrad

CERRAD Facebook   pinterest CERRAD   CERRAD instagram   Youtube CERRAD   CERRAD linkedinFacebook
Instagram