Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Pralki i suszarki Electrolux - maksymalna energooszczędność

artykuł promocyjny

Pralki i suszarki Electrolux to najlepsi sprzymierzeńcy w dbaniu o twoje ubrania oraz o środowisko. Pomagają przedłużyć życie tkanin i sprzyjają oszczędnościom. Dzięki innowacyjnym technologiom i funkcjom pralki mogą zaoszczędzić nawet do 30 % energii więcej niż w najwyższej klasie energetycznej A, a pralko-suszarki nawet do 55% energii w czasie suszenia. To nie wszystko - urządzenia Electrolux sprzyjają również oszczędnościom wody oraz środków piorących. Oszczędnościom sprzyja również najnowsza promocja Electrolux - szczegóły poznasz niżej.

Pralki i suszarki Electrolux - maksymalna energooszczędność
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Najlepsza pielęgnacja ubrań z produktami Electrolux

Gdy dbasz o świat wokół ciebie, czujesz się dobrze. A co jeśli możesz równocześnie zadbać o środowisko i o swoje rzeczy? To możliwe z urządzeniami Electrolux. Pralki i suszarki Electrolux gwarantują odpowiednią pielęgnację ubrań i ochronę tkanin, która pozwala maksymalnie wydłużyć ich żywotność. Bezpiecznie upierzesz ulubione ubrania z różnych materiałów - wełniany sweter czy jedwabną koszulę. To sprzyja zachowaniu zgodnemu z nowymi ekologicznymi trendami, które promują świadome zakupy, recykling i maksymalne wykorzystanie już posiadanych przedmiotów.

Pralka Electrolux

Dzięki nowoczesnym systemom, takim jak ColourCare czy UltraCare, detergenty i zmiękczacze umożliwiają skuteczne i bezpieczne pranie w niskiej temperaturze, dbając o zachowanie koloru i fasonu ubrań. Inteligentna funkcja AutoDose analizuje wagę wsadu prania i oblicza optymalne parametry czasu i temperatury prania, czy ilość wody i energii oraz precyzyjnie dobiera wymaganą ilość detergentu i płynu do zmiękczania. Technologie Electrolux chronią delikatne włókna, minimalizują zagniecenia, dobierają optymalny czas prania czy dokładnie skanują tkaniny(3D Sense) dobierając najlepsze ustawienia suszenia.

Ochrona koloru

 

Wyżej niż najwyższa klasa energetyczna

Pralki Ecoline marki Electrolux gwarantują najwyższy poziom oszczędności energii, wody czy detergentów. Są nawet bardziej energooszczędne, niż wskazywałaby to ich klasa energetyczna. Jak przekonuje producent, pralki są w stanie zaoszczędzić do nawet 30% energii więcej niż deklarowana klasa A.

Energooszczędność

Wśród cenionych przez klientów rozwiązań są funkcje parowe zastosowane w pralkach Electrolux, takie jak system SteamCare, który pozwala odświeżyć ubrania, które nie wymagają jeszcze pełnego prania. Takie odświeżenie przedłuża świeżość ubrań i pozwala usunąć zabrudzenia, a wykorzystuje aż o 90% mniej wody, niż w przypadku zwykłego cyklu prania.

Program Fresh Scent

 

Graj o elektryczne Volvo, przy okazji Electrolux opłaci twoje rachunki

Od 18 września do końca roku 2023 (lub do wyczerpania puli nagród) Electrolux zaprasza do udziału w specjalnej promocji "Zapłacimy Twoje Rachunki". Jej podstawowym warunkiem jest zakup produktów Electrolux o wartości co najmniej 2000 zł. Po dodaniu opinii o zakupionym urządzeniu i zarejestrowaniu zakupu, Electrolux opłaci do 5 przesłanych rachunków (za prąd, wodę, gaz, czynsz administracyjny) - Electrolux może pokryć nawet 3000 zł(przy zakupach za minimum 24000zł, szczegóły na stronie promocji).

Opłacimy Twoje Rachunki - Electrolux

To jednak nie koniec - główną nagrodą w ramach promocji jest samochód elektryczny Volvo EX30 o wartości rynkowej 213 800 zł. W losowaniu auta udział wezmą wszyscy uczestnicy promocji "Zapłacimy Twoje Rachunki", którzy wykonają dodatkowe zadania - szczegóły na stronie promocji.

Kontakt w sprawie produktów:

Electrolux Poland Sp. z o.o.
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel. 801-444-800
www: www.electrolux.pl
mail: wyślij wiadomość
Electrolux Poland Sp. z o.o.

Zobacz informacje o firmie


sprzątanie
: odkurzacze odkurzacze centralne odkurzacze przyjazne dla środowiska gotowanie: kuchenki mikrofalowe kuchnie okapy piekarniki płyty do zabudowy urządzenia kompaktowe do zabudowy pralnictwo: pralki pralko-suszarki suszarki zmywanie naczyń: zmywarki do zabudowy zmywarki wolnostojące chłodnictwo: chłodnictwo do zabudowy chłodnictwo wolnostojące drobne urządzenia: ekspresy do kawy gotowanie przygotowywanie jedzenia żelazka parowe zestawy śniadaniowe urządzenia profesjonalne


Zobacz zdjęcia w galerii Electrolux.

Partnerzy


   Electrolux

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram