Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Modułowe umywalki WIMPlatteSystem do pokrycia okładziną ceramiczną lub mikrocementem

artykuł promocyjny

Jednym z najważniejszych elementów w wyposażeniu każdej łazienki jest umywalka. Coraz większe wymagania klientów i rozwój technologii, wpływają na nowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania. Jednym z takich produktów jest umywalka marki WIMPlatteSystem z odpływem liniowym. Dzięki możliwości wykończenia umywalki WIMPlatteSystem własnym materiałem, klient ma swobodę w kreowaniu designu, dopasowanego do indywidualnych preferencji. Znajdują tu zastosowanie materiały takie jak: konglomerat, kompozyt, granit, marmur, spiek, czy mikrocement.

Modułowe umywalki WIMPlatteSystem do pokrycia okładziną ceramiczną lub mikrocementem
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Mają one unikatowe cechy, które wpływają na wygląd i trwałość umywalki. Dla przykładu: umywalki z konglomeratu charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną i odpornością na uszkodzenia, te z granitu wyróżniają się eleganckim wyglądem i trwałością na długie lata. Możliwość pokrycia umywalki mikrocementem pozwoli uzyskać jednolitą, gładką powierzchnię bez widocznych połączeń, czy spoin. Ponadto, mikrocement występuje w różnych kolorach i teksturach, co pozwala na stworzenie unikatowego i spersonalizowanego wyglądu umywalki.

Dzięki różnorodności dostępnych materiałów każdy może znaleźć idealne rozwiązanie, doskonale wpisujące się w aranżację jego łazienki. Niezależnie od wybranego materiału, umywalki marki WIMPlatteSystem cechują się niezawodnością w odprowadzaniu wody. Fabrycznie zamontowany i uszczelniony odpływ liniowy wraz z regulowanym rusztem maskującym, zapewnia równomierne i skuteczne odprowadzanie wody, minimalizując ryzyko zalewania powierzchni umywalki.

Dzięki monolitycznej konstrukcji, łatwo jest ją utrzymywać w czystości. Dodatkowo, odpływ w umywalce WIMPlatteSystem z wyjmowanym rusztem pozwala na swobodne czyszczenie. Kolejnym atutem umywalek z odpływem liniowym marki WIMPlatteSystem jest różnorodność dostępnych rozmiarów i konfiguracji.

Możliwość dostosowania szerokości, długości, blatu i kształtu umywalki pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w łazience. Bez względu na to, czy potrzebujemy umywalki jedno- lub dwustanowiskowej, czy chcemy po prawej lub lewej stronie blat oraz inne niestandardowe wymagania dotyczące montażu, umywalki modułowe WIMPlatteSystem mogą sprostać każdym potrzebom, ponieważ są konstruowane według indywidualnych wytycznych.

Warta wspomnienia jest również łatwość montażu umywalek WIMPlatteSystem. Sposób montażu – stojący, wiszący, czy nablatowy, daje użytkownikom elastyczność w projektowaniu łazienki. Dodatkowo, możliwość regulacji poziomu odwodnienia zapewniają komfort użytkowania i utrzymania umywalki w idealnym stanie przez długie lata.

 

umywalka mikrocement z odpływem liniowym

 

Podsumowując, umywalki z odpływem liniowym marki WIMPlatteSystem to innowacyjne rozwiązanie, które bez wątpienia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt w sprawie produktów:

WIM Sp. z o. o.
18 Stycznia 28
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. +48 44 647 70 21 +48 790 830 880
www: wim-chb.pl wimplattesystem.com
mail: wyślij wiadomość
WIM Sp. z o. o.

chemia budowlana » hydroizolacje » listwy brodzikowe » brodziki podpłytkowe  » płyty budowlane » siedziska i zabudowy » system renowacji balkonów » SPA & Wellness

Facebook WIM   Instagram WIM   Youtube WIM   Pinterest WIM
Polecamy

 

Umywalki z efektem marmuru - przegląd modeli ceramika sanitarna

Umywalki z marmuru - przegląd

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
Partnerzy

CerramedBesco
 

LuxumCristalstone

 Invenalogo Coram

AKCJUM

Riho  Sapho


logo Piramida
Werit

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni
Facebook
Instagram