Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Super cicha suszarka Haier - zachwyci całą rodzinę

artykuł promocyjny

Zdalne sterowanie, funkcje podnoszące wydajność, ciche działanie, oszczędność energii - oto atuty suszarki automatycznej Haier i-Pro 7 PLUS HD90-A3Q979U1, nowości marki Haier, lidera światowej sprzedaży sprzętu AGD. Urządzenie pozwala osiągnąć profesjonalne rezultaty suszenia ubrań w zaciszu własnego domu oraz każdego dnia zaoszczędzić energię i czas.

Super cicha suszarka Haier - zachwyci całą rodzinę
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Suzarka Haier zadba o ubrania całej rodziny

 

Sprzęty AGD powinny być nie tylko funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu - powinny działać w taki sposób, by nie zaburzać codziennego życia domowników. Z tego względu istotne jest umiejscowienie urządzeń oraz generowany poziom hałasu, zwłaszcza w domach z małymi dziećmi. Szacunkowy średni poziom hałasu suszarek bębnowych to 60 decybeli. W przypadku suszarek Haier i-Pro 7 PLUS HD90-A3Q979U1 maksymalny poziom hałasu nie przekracza 59 dB. To dzięki sercu suszarki HAIER - wyjątkowo wydajnemu silnikowi inwerterowego, który poza efektywnym suszeniem i długowiecznością, jest również cichy, nie zaburzając spokoju domowników.

Cicha praca suszarka Haier

Haier I-Pro 7 Plus ma aż czternaście programów, które pozwalają osiągać profesjonalne rezultaty suszenia. Niezależnie od tego, czy suszy się grubsze ubrania z syntetycznych materiałów, bawełny, płaszcze, odzież sportową, ubrania dziecięce czy delikatną wełnę i kaszmir - pralka Haier i-Pro 7 Plus gwarantuje optymalne suszenie każdego rodzaju tkanin. Do tego najnowszy model Haier ma certyfikat Woolmark, potwierdzający bezpieczne suszenie wełny, minimalizując ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Do tego ubrania nie ulegają zmechaceniu. System zapewnia skuteczne czyszczenie oraz zbieranie włókien czy sierści w jedno miejsce.

Do ochrony najdelikatniejszych tkanin przyczynia się też specjalnie przystosowany bęben - jego powierzchnia została zaprojektowana tak, by ubrania pozostawały w idealnym stanie, niezależnie od tego ile razy są suszone. Ubrania delikatnie ślizgają się po niej i na długo zachowują jakość - są jak nowe nawet po wielu cyklach suszenia.

Z kolei innowacyjna funkcja i-Refresh pozwala bezpiecznie odświeżyć eleganckie ubrania, bez konieczności zanoszenia ich do pralni chemicznej. Technologia mikropary bezpiecznie pozbywa się z ubrań zapachów, drobnego kurzu czy alergenów. Tkaniny pozostają miękkie i wolne od zagnieceń.

Do tego Haier i-Pro 7 Plus wykazuje skuteczne działanie dezynfekujące - eliminuje ponad 99% bakterii z suszonego ubrania - gwarantuje im to niezrównaną świeżość i jakość. Funkcja higieniczna jest innowacyjnym rozwiązaniem technologicznym wprowadzonym przez markę Haier oraz certyfikowanym przez instytut VDE. A więc nawet ubrania dzieci będą wysuszone z najwyższą dbałością.

Oprócz tego producent, spełniając oczekiwania konsumentów, stworzył półkę przeznaczoną specjalnie do suszenia butów, która zapewnia ochronę zarówno wnętrzu bębna, jak i materiałowi obuwia. Dzięki konstrukcji najwyższej klasy oraz kompaktowemu kształtowi buty zajmują mało miejsca w suszarce i są w odpowiedni sposób zabezpieczone.

Panelo sterowania suszarka Haier

 

Więcej informacji o nowej suszarce można znaleźć na oficjalnej stronie marki HAIER

 

Innowacyjna suszarka automatyczna Haier - wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy

 

Użytkowanie suszarki Haier i-Pro 7 Plus jest wygodne, m.in. dzięki aplikacji hOn, umożliwiającej zarządzanie cyklem suszenia w odmienny, innowacyjny sposób. Aplikacja powiadomi użytkownika o tym, że najlżejsze ubrania są już suche - wówczas można zatrzymać maszynę i wyjąć je, a następnie wznowić pracę suszarki z ubraniami, które wymagają więcej czasu. Aplikacja hOn wykorzystuje sztuczną inteligencję - potrafi automatycznie rozpoznać rodzaj odzieży i dobrać optymalny cykl suszenia. Aplikacja ponadto wysyła powiadomienia o bieżącym stanie urządzenia, co pozwala sterować aktywnym cyklem czy zaplanować konserwację suszarki.

Na uwagę zasługuje czytelny panel sterowania Haier i-Pro 7 Plus z ikonami reprezentującymi różne funkcje suszenia. Wystarczy określić temperaturę i program by cieszyć się perfekcyjnie suchymi ubraniami. Panel pozwala również wybrać dodatkowe funkcje - blokadę rodzicielską czy blokadę ustawień. Z suszarką Haier użytkownik może zaprogramować swój cykl suszenia, trwający określony, wygodny dla użytkownika czas. Suszarka bez trudu dopasowuje się do wymagań użytkownika, a nie na odwrót.

Oprócz wygodnego sterowania, suszarka wyróżnia się także energooszczędnością. Zastosowano w niej technologię pompy ciepła pozwalającą maksymalnie efektywnie wykorzystywać już raz nagrzane powietrze zgromadzone w bębnie. To pozwala zaoszczędzić nawet 50% energii, a do tego przekłada się na lepszą pielęgnację ubrań i tkanin w porównaniu ze zwykłą suszarką bębnową. Suszarka Haier i-Pro 7 Plus odznacza się najwyższą klasą energetyczną A+++, co gwarantuje, że rachunki za prąd będą zauważalnie niższe. Warto również pamiętać, że wysoka klasa efektywności energetycznej przekłada się nie tylko na ulgę dla portfela - przede wszystkim oznacza ulgę dla środowiska.

 

Kontakt w sprawie produktów:

Haier
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa
tel.
www: www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl
mail: wyślij wiadomość
Haier

Urządzenia do chłodzenia: lodówki multidoor » lodówki jednodrzwiowe » lodówki łączone » zamrażarki pionowe » zamrażarki skrzyniowe » winiarki

Urządzenia do prania i suszenia: pralki ładowane od frontu » pralki ładowane od góry » pralko-suszarki » suszarki bębnowe

Haier Facebook   Youtube Haier.

Partnerzy


   Electrolux

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram