coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020
aurora

Akcesoria łazienkowe w ofercie Andex

data aktualizacji: 18-05-2020, 05:47 – artykuł promocyjny

Firma ANDEX zajmuje się produkcją akcesoriów łazienkowych od 1995 r. W ofercie firma posiada sześć kolekcji: CLASSIC, SANIBELLA, MODERN, BEZ BARIER oraz TECHNIC, które oferują zróżnicowany asortyment gotowych produktów.

Akcesoria łazienkowe w ofercie Andex

ANDEX prowadzi także działalność produkcyjną świadcząc usługi wykonania dowolnego elementu wyposażenia łazienki wg projektu klienta. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma gwarantuje produkty atrakcyjne nie tylko pod względem wzornictwa, ale także jakości i ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ANDEX.

 

Serie akcesoriów łazienkowych

 

  • ANDEX CLASSIC

To kolekcja produkowana od początku istnienia firmy. Cechuje ją ponadczasowy wzór połączony z wysoką jakością wykonania. Różnorodność produktów oraz ciągłość produkcji umożliwia uzupełnienie już posiadanego wyposażenia o nowe elementy - co zostało docenione przez klientów firmy wyposażających zarówno łazienki domowe jak i hotelowe.

Kolekcja ANDEX CLASSIC występuje w kilku wersjach kolorystycznych.

Andex - akcesoria łazienkowe z serii Classic
ANDEX CLASSIC

 

  • ANDEX SANIBELLA

ANDEX SANIBELLA to kolekcja, którą charakteryzuje prosty kształt i forma. Stylistyka elementów sprawia, że produkty z naszej kolekcji sprawdzą się z powodzeniem w dużych jak i niewielkich łazienkach, komponując się z innymi detalami minimalistycznego wnętrza. Kolekcja ANDEX SANIBELLA zaspokoi potrzeby większości klientów firmy.

Andex - akcesoria łazienkowe z serii Sanibella
ANDEX SANIBELLA
 

  • ANDEX NOVEL

Kolekcja ANDEX NOVEL w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej, nazywanej także INOX lub popularnie „nierdzewką”. Jest to metal charakteryzujący się specyficznymi właściwościami fizykochemicznymi, odporny zarówno na korozję powodowaną przez ciecze, jak i korozję gazową - powodowaną czynnikami atmosferycznymi. Dzięki swoim własnościom, stal nierdzewna coraz częściej wykorzystywana jest w elementach elewacji budynków oraz dodatkach do łazienek i kuchni. Wyroby serii ANDEX Novel występują w dwóch wersjach wykończenia: polerowanej (błyszczącej) lub szczotkowanej (matowej).


ANDEX Novel
 

  • ANDEX TECHNIC

Kolekcja ANDEX TECHNIC łączy maksymalną prostotę z funkcjonalnością. Poszczególne elementy kolekcji zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta - gwarantując wysoką jakość produktu idącą w parze z atrakcyjną ceną.
ANDEX TECHNIC wykonany jest ze stali nierdzewnej, zwanej także INOXEM. Popularna „nierdzewka” ze względu na specyficzne właściwości fizykochemiczne jest materiałem całkowicie odpornym na korozję. W razie zarysowań czy uszkodzeń materiału możliwe jest wypolerowanie go w warunkach domowych.

Andex Technic
ANDEX TECHNIC

 

  • ANDEX MODERN

ANDEX MODERN to produkty wykonane z mosiądzu, charakteryzujące się wysoką jakością. Dzięki swojej kwadratowej formie dopasowują się do nowoczesnych łazienek wyposażonych w elementy oparte o kształt prostokąta. Kolekcja ANDEX MODERN dostępna jest w trzech wersjach wykończeniowych (chrom, chrom z wstawką z drewna Wenge oraz chrom z wstawką satynowaną ). Daje to możliwość indywidualnego wyboru detali pasujących do wystroju łazienki.

Andex - akcesoria łazienkowe z serii Modern
ANDEX MODERN


  • ANDEX BEZ BARIER

ANDEX Bez Barier to kolekcja, która pomaga pokonać przeszkody i ułatwia swobodne korzystanie z łazienki. Nasze produkty cechuje wytrzymałość, łatwość utrzymania czystości oraz stabilny montaż wszystkich elementów. Do produkcji kolekcji ANDEX BEZ BARIER została użyta wysokiej jakości stal nierdzewna - całkowicie odporna na korozję, która doskonale sprawdza się w trudnych warunkach panujących w łazienkach.  Uchwyty ANDEX Bez Barier mają budowę modułową. Składają się z elementów o różnych długościach, które można dowolnie konfigurować, co sprawia, że pasują zarówno do małych jak i dużych łazienek.

Andex - akcesoria łazienkowe z serii Bez barier
ANDEX Bez Barier


  • ANDEX NORWEGIAN

Proste, ponadczasowe wzornictwo to cecha wyróżniająca wszystkie produkty z kolekcji Norwegian. Doskonale wpisuje się ona w trendy panujące w aranżowaniu wnętrz. Dzięki nieskomplikowanym bryłom, akcesoria z kolekcji Norwegian świetnie sprawdzają się w niemal każdym pomieszczeniu. Produkty ANDEX Norwegian wykonane są z najwyższej jakości stali polerowanej.

ANDEX NORWEGIAN
ANDEX NORWEGIAN

 

  • ANDEX CITY

Andex City
ANDEX CITY


  • ANDEX LUSTRA

Kolekcja ANDEX LUSTRA obejmuje lustra wklejane na ścianę, wieszane na haczykach, uchylne, lustra szlifowane na krawędziach (z fazą o szerokości 1,5 cm), lustra z oprawą, z dodatkową półką czy też z ozdobnikami w różnych wersjach, które umożliwiają ich dopasowanie do pozostałych elementów wybranej kolekcji. Oferowane lustra prostokątne, kwadratowe i półokrągłe występują w wielu wymiarach, a ponadto na zamówienie istnieje możliwość wykonania dowolnego wymiaru.  Wszystkie lustra bez oprawy dostosowane są do mocowania na nich kinkietów z kolekcji ANDEX CLASSIC i ANDEX SANIBELLA. W ofercie występują także powiększające lusterka kosmetyczne, które dostępne są w poszczególnych kolekcjach. 

lustra łazienkowe ANDEX
ANDEX LUSTRA

 

  • Konsole

Konsole, oferowane przez firmę ANDEX, wykonywane według pomysłu klienta. Mogą to być dowolnie zaprojektowane konsole pasujące kształtem do blatu czy umywalki. W zależności od potrzeb mogą być mocowane do ściany, blatu lub umywalki.

Andex - konsole

Konsole to nowy sposób wykorzystania przestrzeni pod umywalką, które w łazience będą eleganckim elementem dekoracyjnym, funkcjonalnym uchwytem na ręcznik, uniwersalną półką pod umywalką, ciekawym elementem konstrukcyjnym.


Ponadto firma może wykonać dowolne elementy wyposażenia łazienki według pomysłu klienta.
 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Andex Pawłowscy

Podobne artykuły
Jak oświetlić dużą łazienkę

meble i akcesoria

Jak oświetlić dużą łazienkę

Planując sposób zagospodarowania przestrzeni łazienkowej o dużym metrażu, powinniśmy najpierw dokładnie... więcej...

Niskie szafki idealne do niewielkiego wnętrza

meble i akcesoria

Niskie szafki idealne do niewielkiego wnętrza

Szafki łazienkowe stanowią praktyczny element wyposażenia. Pozwalają na uporządkowanie wnętrza oraz wpływają... więcej...

Holenderskie meble łazienkowe

meble i akcesoria

Holenderskie meble łazienkowe

Miller i Dice to meble łazienkowe holenderskiego producenta Tiger, których znakiem rozpoznawczym jest minimalizm.... więcej...