konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalki kompozytowe - design i nowoczesność

artykuł promocyjny

Umywalki kompozytowe - design i nowoczesność

Marmorin - od blisko ćwierć wieku produkujący umywalki z lanego marmuru, głównie dla światowych, zachodnich marek, wchodzi na polski rynek pod własnym logo. Premiera strategii firmy, połączona z uruchomieniem strony internetowej i wydaniem katalogu z nowościami, odbyła się podczas ISH we Frankfurcie. Ruszyła także sieć sprzedaży.

umywalka kompozytowa Marmorin

Mamy ogromne doświadczenie i chcemy je przenieść na Polskę - podkreśla Jakub Hrab, dyrektor generalny firmy Marmorin. - Rocznie planujemy wprowadzać na rynek po kilkanaście nowych modeli. Chcemy zaproponować umywalki, które klient będzie mógł kupić bez mebli.

umywalka kompozytowa Marmorin

Firma Marmorin jest bardzo dobrze znana w branży łazienkowej, jako renomowany producent umywalek z lanego marmuru (technologie „Solid Surface” i „GelCoat”) dla wiodących, światowych i polskich producentów mebli łazienkowych. Do tej pory 95% produkcji było eksportowane do wielu krajów na całym świecie (najdalej do Nowej Zelandii). Teraz Marmorin wprowadza do sprzedaży produkty pod własnym logo. Oprócz modeli z katalogu, klienci będą mogli zamówić w firmie Marmorin indywidualne projekty - nie tylko umywalek, ale i brodzików. Realizacja zamówionego wzoru ma wynosić tylko 3-4 tygodnie.

umywalka kompozytowa Marmorin

Marmorin dysponuje własnym laboratorium, które czuwa nad wysoką jakością produktów. Współpracuje również z wieloma designerami, w tym znanymi polskimi projektantami: Piotrem Wełniakiem i Marcinem Jędrzakiem. W katalogowej ofercie Marmorinu jest m.in. pierwsza na rynku polska umywalka wolno stojąca „Rea” (projekt Piotra Wełniaka). Firma oferuje także łączenia kolorów w jednym modelu. Wszystkie produkty posiadają w standardzie antybakteryjną powłokę „BioCote”.

umywalka kompozytowa Marmorin

Sprzedaż produktów pod logo Marmorin została już z powodzeniem przetestowana w salonach łazienkowych w Czechach. W Polsce firma Marmorin zamierza również być obecna w studiach kuchennych. Drugą bowiem część jej produkcji stanowią luksusowe zlewozmywaki kompozytowe z „Magranitu”, z antybakteryjną powłoką „BioCote”, od 8 lat produkowane pod markami światowych producentów. Tak jak umywalki, będą one teraz sygnowane również logo Marmorin. W planach jest poszerzenie ich gamy kolorystycznej.


 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Marmorin Sp. z o.o.


Podobne artykuły
Łazienka, która pomaga w codziennym życiu

ceramika sanitarna

Łazienka, która pomaga w codziennym życiu

Jaka powinna być współczesna łazienka? Na pewno piękna, bezawaryjna i odpowiadająca potrzebom właścicieli.... więcej...

Ceramika Disegno - łazienka poza schematem

ceramika sanitarna

Ceramika Disegno - łazienka poza schematem

Disegno - włoski producent ceramiki sanitarnej, posiadający w swojej ofercie wiele niestandardowych, zaskakujących... więcej...

Wygodna łazienka - umywalki podwójne na wymiar

ceramika sanitarna

Wygodna łazienka - umywalki podwójne na wymiar

Nowoczesna i elegancka łazienka, to przede wszystkim łazienka wygodna. Dająca maksimum komfortu użytkowania i doznań... więcej...
Facebook
Instagram