Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl
jesteś tu: strona główna /

Partnerzy

 

      Organizatorzy imprez targowych

 

 

Murator EXPO - www.targibudowlane.pl

logo Murator ExpoSpółka Murator EXPO została powołana na początku 2002 roku przez Wydawnictwo MURATOR celem kontynuacji i rozwoju działalności targowej, wystawienniczej i konferencyjnej zapoczątkowanej w wydawnictwie.  Dziś Zespół Murator EXPO może poszczycić się organizacją liczących się w Polsce imprez targowych adresowanych do szerokiej publiczności, seminariów i paneli dyskusyjnych kierowanych do uczestników rynku nieruchomości, prestiżowych uroczystości okazjonalnych oraz współpracą w zakresie obsługi wybranych przedsięwzięć wystawienniczych Wydawnictwa MURATOR.  Imprezy organizowane przez Muratora EXPO na stałe wpisały się do kalendarium targowego Warszawy. Targi Budowa Remont Dom Murator EXPO są największymi targami budowlano-instalacyjnymi na Mazowszu, zaś Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE śmiało można nazwać największymi targami mieszkaniowymi w Warszawie.Agencja Soma - www.soma.info.pl

logo Agencja SomaAgencja SOMA – organizator Targów ŚWIATŁO i Targów ELEKTROTECHNIKA -  powstała w 1995 roku. Na początku swojej działalności specjalizowała się w realizacji targów branżowych. Dziś Agencja SOMA to firma z bogatym doświadczeniem także w innych dziedzinach. Organizuje międzynarodowe konferencje, promuje polskie firmy za granicą, a także wspiera rodzime przedsiębiorstwa w rozwoju ich działalności w kraju i poza jego granicami.

 


Międzynarodowe Targi Poznańskie
- www.mtp.pl 

logo Międzynarodowe Targi PoznańskieMiędzynarodowe Targi Poznańskie są liderem polskiego rynku targowego, jednym z najważniejszych ośrodków targowych w Europie: organizatorem ponad 50 wydarzeń targowych w Polsce, liczącą się, wiarygodną marką, jednym z najważniejszych ośrodków targowych w Europie Środkowo-Wschodniej. 85 lat tradycji - budowane przez lata zaufanie w kontaktach biznesowych sprawdzony, pomocny partner w rynkowych przedsięwzięciach - od 15 lat przygotowany do działań na wspólnym europejskim rynku.


logo SecurexMiędzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX - www.securex.pl odbywają się co dwa lata w Poznaniu. SECUREX to jedyne tak wielkie wydarzenie dla sektora zabezpieczeń w Polsce. Od wielu lat stanowią okazję do zaprezentowania najnowszych rozwiązań i technologii w zakresie zabezpieczeń oraz do zapoznania się z kierunkami i trendami rozwoju branży.

 Międzynarodowe Targi Instalacyjne - INSTALACJE
- www.instalacje.mtp.pl

Logo InstalacjeMiędzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to największe w Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie skierowane do sektora instalacyjnego, które niezmiennie cieszy się zaufaniem profesjonalistów licznie odwiedzających kolejne edycje targów. To doskonała okazja do zapoznania się z trendami rozwoju branży, a także z nowościami produktowymi oraz technologicznymi.

 


Agencja Informacyjno - Reklamowa "Promocja" s.c.
- www.promocja-targi.pl

AIR "Promocja" działa w branży targowej od 1993r. Specjalizuje się w organizacji targów o tematyce: budownictwo, ogrzewanie i wyposażenie wnętrz. Są to imprezy lokalne, obejmujące swym zasięgiem rejon, co najmniej, powiatu. Targi odbywają się w miastach województw: Małopolskiego i Śląskiego. Każde z nich odwiedza od 3000 do 10000 osób.

 


Biuro Targów Interservis -
www.interservis.pl

logo InterservisFirma działa od 1991 r. i jest jednym z wiodących organizatorów targów i konferencji. Wystawcom oferuje profesjonalną i życzliwą obsługę. Służy pomocą w dobraniu formuły i zakresu prezentacji firmy na targach w zależności od jej potrzeb i możliwości. Targi Budownictwa INTERBUD to 364 wystawców z kraju i zagranicy, ponad 22 tys. zwiedzających, ogólnopolskie spotkania TBS- ów, Forum Budownictwa Wiejskiego, Forum Producentów Stolarki Budowlanej, Konferencje i Seminaria a także prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

 


Targi Kielce
- www.targikielce.pl

logo Targi KielceTargi Kielce to drugi co do wielkości ośrodek wystawienniczy w kraju, działający na rynku od 15 lat. Spółka organizuje rocznie blisko 40 imprez targowych, m.in. znany na całym świecie MSPO (Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego) i znane w całej Europie targi PLASTPOL, METAL, AUTOSTRADA-POLSKA i SACROEXPO. Firma rozwija także dynamicznie swoją działalność na Ukrainie. Targi Kielce zostały uhonorowane wieloma nagrodami i wyróżnieniami, m.in. Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu, przyznawaną przez Business Centre Club oraz nagrodą Ministra Spraw Zagranicznych za promocję Polski na świecie. Imprezy wystawiennicze Targów Kielce należą do Międzynarodowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI, a dane są audytowane przez BDO-Polska i publikowane w rocznych raportach Międzynarodowego Stowarzyszenia Statystyki Targowej (CENTREX). 

logo EKOTECH - Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i RecyklinguEKOTECH - Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu. Wystawa EKOTECH, co ważne, organizowana jest w regionie, który coraz częściej stawia na ekologię. Na stoiskach firmy oferują wszystko, co wiąże się z kompleksową i nowoczesną gospodarką odpadami między innymi pojemniki na odpady komunalne i surowce wtórne, prasy hydrauliczne, prasokontenery, młyny do mielenia wykorzystywane w recyklingu czy inne urządzenia umożliwiające bezpieczne i ekonomiczne gromadzenie odpadów.

 


 Targi Lublin
- www.targi.lublin.pl
logo Targów LublinTargi Lublin S.A. to jedyne centrum targowo – wystawiennicze we Wschodniej Polsce o tak dużym potencjale w zakresie zaplecza i specjalistycznego zespołu branży targowej. Od wielu lat systematycznie rozszerza ofertę targową i wystawienniczą i nie zamierza poprzestać na poziomie kilkunastu imprez, które ma przyjemność organizować w bieżącym roku. Targi Lublin S.A. to rzetelny partner i kreatywny inicjator aktywności biznesowej i kulturalnej we Wschodniej Polsce.

„Targi Lublin - miejsce dobrych kontaktów”

 

 


Biuro Promocji i Wystaw ASTRA -
www.targibielskie.pl

logo AstraBiuro Promocji i Wystaw ASTRA istnieje od 1991 roku. Głównym profilem działalności jest organizowanie targów, wystaw, konferencji i spotkań biznesowych. Biuro Promocji i Wystaw ASTRA specjalizuje się w organizowaniu targów budownictwa na Podbeskidziu, a także targów transgranicznych w Cieszynie i w Żylinie na Słowacji. Oprócz targów firma promuje polskie firmy za granicą w formie wyjazdów studialnych bądź poprzez udział w targach (na Ukrainie, w Czechach i Słowacji), pomaga nawiązywać handlowe kontakty z klientami zagranicznymi. 

 


Agencja WIGOR –
www.wigor- targi.com

logo Agencja WigorNa rynku reklamy działa od 1989 roku. Oferuje szeroki wachlarz usług - od projektu przez skład do druku: gadżety reklamowe, usługi poligraficzne, reklamę zewnętrzną, reklamę prasową lokalną i ogólnopolską, reklamę medialną (telewizja i radio) lokalną i ogólnopolską.  Od 2000 roku organizuje liczące się w Polsce oraz zagranicą targi i spotkania adresowane do szerokiej publiczności i profesjonalistów, m.in.:
SUREXPO - Międzynarodowy Salon Urządzeń Rozrywkowych & Salon Vendingu w Warszawie – jedyne w Polsce targi rozrywki;
BUD-ECO – Międzynarodowe Targi Budownictwa Ekologicznego we Wrocławiu;
DREWOOD – Międzynarodowe Targi Drewna we Wrocławiu;
ZOO-BOTANICA – Targi i Wystawa Zoologiczno-Botaniczna we Wrocławiu.

 


Akademia Biznesu MDDP
- www.akademiamddp.pl

Logo Akademia Biznesu MDDPMDDP jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych w Polsce. MDDP Akademia Biznesu oferuje szerokie spektrum szkoleń i kursów w zakresie: podatki, rachunkowość, finanse, kadry i płace, controlling, zarządzanie strategiczne oraz rozwój kompetencji zawodowych i osobistych.


 

Targi Budowlane SIBEX - www.sibex.pl

logo Targi SibexJubileuszowe  5. Targi Budowlane SIBEX odbędą się w terminie 24 – 26 lutego 2012 roku w sosnowieckim Expo Silesia. Podczas wydarzenia prezentowane będą najnowsze trendy w budownictwie i wyposażeniu wnętrz, oferty mieszkaniowe, techniki grzewcze i klimatyzacyjne.
A oprócz bogatej oferty wystawienniczej można liczyć na całe mnóstwo wydarzeń towarzyszących. Odbędą się m. in.: Ogólnopolskie Mistrzostwa Stolarki, Śląskie Mistrzostwa Dekarzyoraz Pierwsze Mistrzostwa Instalatorów. Zwiedzający zobaczą także jak powstajedom z drewna.

 

 

Centrum Targowe Pomorza i Kujaw - www.ctpik.com.pl

logo Centrum Targowe Pomorza i KujawCentrum Targowe Pomorza i Kujaw na rynku targowym działa od 1993 roku. Specjalizuje się w organizacji branżowych imprez targowych, wystaw, konferencji, szkoleń produktowych, prezentacji w Bydgoszczy oraz na terenie kraju. Świadczy ponadto m.in. kompleksową obsługę techniczną w zakresie projektowania, budowy i wyposażenia stoisk ekspozycyjnych, cateringu, spedycji, rezerwacji noclegów i organizacji pobytu w naszym mieście, pomoc hostess, tłumaczy. Centrum Handlowe Pomorza i Kujaw jest organizatorem pierwszych targów o tematyce pelletu (granulat drzewny). Targi te są obecnie jedyną i największą, tak specjalistyczną imprezą w tej branży w Polsce, znaną pod nazwą PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO.


 

 

      Wydawnictwa branżowe
Instalacje -
www.bud- media.com.pl/instalacje/index.htm

kwartalnik Instalacje
"Instalacje" to fachowe pismo poświęcone zagadnieniom szeroko pojętych instalacji, ukazujące się od 1998 roku. Poruszane przez autorów artykułów zagadnienia dotyczą instalacji i urządzeń grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i klimatyzacji, oczyszczania ścieków i ochrony powietrza, alternatywnych źródeł energii, łazienek. Kwartalnik trafia do producentów, handlowców, architektów, projektantów, inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych, a także użytkowników wyrobów. (nakład – 8000 egz. Cena -  8,50 PLN)

 


Instal
- www.informacjainstal.com.pl

miesięcznik InstalMiesięcznik wydawany od 1983 roku obecnie przez Ośrodek Informacji „Technika instalacyjna w budownictwie”. Poświęcony jest zagadnieniom systemów ciepłowniczych, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, wodociągów i kanalizacji przemysłowych. Jest to czasopismo recenzowane – ma 4 pkt. w klasyfikacji Ministerstwa Nauki, ale nie jest czasopismem naukowym. Hasło to „Teoria i praktyka w instalacjach”. Oprócz artykułów z ww. zakresu tematycznego można tu znaleźć wywiady z osobami decydującymi (Ministrowie, Dyrektorzy Departamentów, Prezesi), aktualne informacje prawne, przegląd dokumentacyjny czasopism technicznych krajowych i zagranicznych, relacje z ważnych imprez targowych i konferencji, dyskusje tematyczne. Jest to czasopismo inżynierskie skierowane do projektantów, Głównych Inżynierów, Dyrektorów Technicznych i innych fachowców o ustalonym poziomie wiedzy technicznej.

 


Własny Dom
-  www.wlasnydom.pl

własny domWłasny Dom zarejestrowany został w roku 1998. Początkowo jako katalog projektów, wzbogacony o porady i informacje budowlane (wydawany w formie kwartalnika i dwumiesięcznika), które z czasem rozrastały się i pęczniały, by w 2007 roku stanowić znakomitą część naszego poradnika budowlanego. Od tego też roku funkcjonuje jako regularny miesięcznik.
Katalog Systemy grzewcze - KATALOG jest przeglądem/ zestawieniem produktów producentów i głównych dystrybutorów urządzeń i instalacji grzewczych. Szeroki przegląd ofert firm - producentów kotłów, kominków, kolektorów, pomp ciepła, instalacji ogrzewania podłogowego i innych, wraz z aktualnymi cenami - oraz artykuły redakcyjne pomogą naszym czytelnikom oraz fachowcom z branży w dokonaniu właściwego wyboru.

 


Wydawnictwa Naukowo-Techniczne -
www.wnt.pl

logo Wydawnictwa Naukowo-TechniczneWydawnictwa Naukowo-Techniczne istnieją od 1949 r. Nakładem oficyny ukazuje się literatura specjalistyczna - z zakresu informatyki, mechaniki, elektroniki, elektrotechniki, energetyki, inżynierii chemicznej, przemysłu spożywczego i lekkiego oraz matematyki, fizyki i chemii - przeznaczona dla młodzieży uczącej się i studiującej na uczelniach technicznych i uniwersytetach, inżynierów i techników starających się utrzymać pewien standard wiedzy zawodowej, naukowców i inżynierów zainteresowanych nowymi osiągnięciami w poszczególnych dziedzinach nauki i techniki. Wydajemy również poradniki, leksykony i słowniki zarówno w wydaniu książkowym, jak i na nośnikach elektronicznych.

 


Wydawnictwo Systherm
- www.systherm.pl

Wydawnictwo SysthermWydawnictwo utworzono w firmie SYSTHERM Danuta Gazińska S. J. w roku 1999. Podstawowym celem działalności jest promowanie nowości technicznych i przybliżanie czytelnikom wiedzy z zakresu podstawowych specjalizacji inżynierii środowiska. Autorami książek technicznych, poradników, kalendarzy branżowych są zespoły specjalistów firmy SYSTHERM, wspierani wiedzą praktyczną, doświadczeniem i zacięciem naukowym wybitnych pracowników naukowo- badawczych i dydaktycznych wyższych uczelni i instytutów badawczych oraz producentów aparatury i urządzeń stosowanych w branżach: chłodniczej, klimatyzacyjnej i ogrzewniczej, a recenzentami przygotowywanych publikacji są najwybitniejsze autorytety naukowe w Polsce.
Wydawca m.in. książki pod tytułem "Sterowanie i regulacja w wentylacji i klimatyzacji"

 

 

     Portale branżowePortal budowlany.pl jest serwisem, który zrzesza w sobie firmy z branży budowlanej, instalacyjnej oraz pokrewnych. Posiada katalog firm z całej polski, w którym znajdziecie Państwo kontakty zarówno do wykonawców, instalatorów jak i producentów wielu marek. Serwis publikuje wiele ciekawych artykułów poświęconych tematyce budowlanej, energooszczędności, innowacjach, nieruchomości oraz finansach.

 


Lighting.pl -
www.lighting.pl 
   
serwis internetowy lighting.pl  Lighting.pl to internetowy serwis oświetleniowy 
   oświetlenie  producenci  źródła światła
   oprawy oświetleniowe  targi oświetleniowe
   forum dyskusyjne  projekty, realizacje
   sklepy
Dachy.org -
www.dachy.org

logo wortal dachy.orgPortal kierowany jest głównie do inwestorów indywidualnych ale posiada też działy dla wykonawców, hurtowników i producentów. Od samego początku naszym celem jest pomóc budującym dom w wyborze najlepszego dachu. Służą temu obszerne teksty poradnikowe, codziennie aktualizowany dział newsowy, przeglądy prasy i wydarzeń ( targi, szkolenia itp. ).

 


EER.pl
- www.EER.pl

Wentylacja i klimatyzacja - informacje dzień po dniu.
Internetowy dziennik, w którym codziennie zamieszczane są informacje i analizy z życia branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Powiązany jest z miesięcznikiem papiEER
 Rekomendowane firmy - www.rekomendowanefirmy.pl

Rekomendowane firmyProgram "Rekomendowana Firma" ma na celu nagradzanie najlepszych oraz uhonorowanie Certyfikatem Firm, które potwierdziły swoją rzetelność poprzez współpracę z różnymi Kontrahentami, poprzez rzetelne wykonywanie usług, a w szczególności wykazały się rzetelnością w stosunku do naszej Firmy poprzez terminowe regulowanie zobowiązań.

 


Stowarzyszenie "Kominy Polskie" -
www.kominypolskie.com.pl

stowarzyszenie kominy polskieStowarzyszenie "Kominy Polskie" jest ogólnopolską organizacją non profit skupiającą podmioty polskiej branży kominowej, wentylacyjnej i grzewczej. Powstało w 1999 roku z inicjatywy czołowych producentów wyrobów kominowych. Stowarzyszenie zabiega o utrwalenie wizerunku branży jako aktywnego partnera zmian służących poprawie jakości życia i bezpieczeństwa użytkowników pomieszczeń mieszkalnych i przemysłowych. Integruje środowisko, reprezentuje jego stanowiska i kluczowe racje. Organizacja opiniuje rozwiązania legislacyjne i technologiczne. Propaguje przepisy obowiązujące w zakresie projektowania, produkcji, instalacji i użytkowania instalacji grzewczych,
kominowych i wentylacyjnych.
Cele organizacji realizowane są w toku specjalistycznego doradztwa, szkoleń oraz instruktaży adresowanych zarówno do producentów, instalatorów, zarządców nieruchomości, jak i użytkowników indywidualnych (SKP bierze m.in. udział w ogólnopolskim programie "Dom Przyjazny" objętym patronatem Ministerstwa Budownictwa). Stowarzyszenie "Kominy Polskie" jest nadawcą ogólnopolskiej kampanii
informacyjnej przeciw zaczadzeniom "Ciepło jest ulotne...".

 
Opracowanie: Redakcja
Żródło: Partnerzy

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram