TematAdres e-mail*
Treść wiadomości*

Administratorem Twoich danych jest Dom Online Piotr Lasota, ul.Irysowa 14; 24-100 Puławy; NIP:716-153-19-47; REGON:432731249. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane możemy przekazać wyłącznie podmiotom zajmującym się obsługą Twojego zapytania, obsługą informatyczną i marketingową administratora danych. Jeśli nie zdecydujesz inaczej Twoje dane będą przetwarzane przez okres obsługi Twojego zapytania.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych (w tym obsługi mojego zapytania) przez Dom Online Piotr Lasota z siedzibą w Puławach i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
  *Akceptuję postanowienia regulaminu oraz polityki prywatności serwisu.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej od Dom Online Piotr Lasota z siedzibą w Puławach.

wpisz kod z obrazka*
 * pola wymagane