Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Seria mebli łazienkowych - Aurora

artykuł promocyjny

Zorza polarna zwana z łacińskiego „Aurorą” jest przepięknym zjawiskiem pogodowym, pojawiającym się w pobliżu biegunów magnetycznych ziemi. Projektanci firmy Design Libero postanowili wykorzystać fenomen tego zjawiska tworząc specjalną serię mebli łazienkowych. Jest to piękna i nowoczesna kolekcja w 100% przyjazna środowisku naturalnemu.

Seria mebli łazienkowych - Aurora

Seria ta składa się z 3 elementów : wanny, prysznica i umywalki. Wszystkie te części są unikalne i estetyczne, tworzone z wielką dbałością o szczegóły. Wyjątkowość i piękno tej kolekcji zawarte jest w wykwintnym oświetleniu oraz gładkich i organicznych kształtach.

led auroraled auroraled aurora

fot.: Kolekcja mebli łazienkowych Aurora (źródło: www.designlibero.com)

 

Każdy pojedynczy element serii posiada zintegrowane lampy LED. Efekt oświetlenia dyfuzyjnego, tworzy półprzezroczysty materiał, który pozwala na sterowanie promieniem świetlnym przechodzącym przez ten materiał. Dzięki niemu cząstki nie rozpraszają się tworząc równomierny strumień światła, jednocześnie ukrywając jego źródło wewnątrz obiektu.

led aurora

fot.: Kolekcja mebli łazienkowych Aurora (źródło: www.designlibero.com)

 

Dodatkowo producenci pozwolili nam kontrolować intensywność i kolor wydobywanego promienia, tworząc jednocześnie idealne warunki do relaksu i odpoczynku tzw. chromoterapia (terapia kolorem).

 

Zobacz także:

 Opracowanie: Redakcja
Żródło: Design Libero

Partnerzy

Luxum Cristalstone
     

Cad Projekt

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram