Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Urządzenia WC z funkcją higieny IntimSpa

artykuł promocyjny

Komfortowa, funkcjonalna łazienka to marzenie osób urządzających własne mieszkanie. By stało się ono rzeczywistością warto zadbać nie tylko o wygodną wannę, umywalkę, miejsce do przechowywania czy duże lustro. Jak zawsze najistotniejsze okazują się szczegóły, które często podczas projektowania wnętrz umykają nawet najbardziej skrupulatnemu umysłowi. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki jest muszla sedesowa. Jaką muszlę wybrać, czym się kierować i jakie funkcjonalności ułatwią korzystanie z niej? Na wszystkie pytania odpowiedź znajduje się w poniższym artykule.

Urządzenia WC z funkcją higieny IntimSpa
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

TOTAL – Rozwiązanie kompleksowe

 

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń sanitarnych ułatwiających codzienne korzystanie. Jednym z najnowocześniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań jest komplet IntimSpa TOTAL, który łączy w sobie miskę sedesową z zamontowaną deską bidetową.

Zestaw TOTAL montuje się do standardowego stelażu za pomocą dwóch śrub. Są to jedyne czynności wymagane, aby podłączyć muszlę do istniejącego stelażu. By podłączyć zimną i ciepłą wodę do muszli wystarczy użyć silikonowego węża dołączonego do zestawu. Wąż w razie konieczności można dowolnie skrócić lub zaopatrzyć się w dłuższą wersję dostępną w sklepie.

Największym atutem zestawu IntimSpa TOTAL jest jego kompleksowość, a wszelkie elementy potrzebne do montażu urządzenia znajdują się w zestawie.

Dodatkowo system TOTAL pasuje do wbudowanego już stelażu WC, co znacząco ułatwia proces instalacji.

 

IntimSpa PRIMA – Rozwiązanie optymalne

 

Idealnym rozwiązanień dla osób, które nie planują wymiany całej miski sedesowej, ale chcą poprawić komfort korzystania z toalety, jest deska z funkcją bidetu IntimSpa PRIMA.

 

Muszla sedesowa Intimspa Prima

Pierwszym krokiem jest sprawdzenie typu oraz rozmiaru obecnej muszli sedesowej. Deska IntimSpa PRIMA nie sprawdzi się przy kwadratowych, okrągłych oraz innych niestandardowych muszlach sedesowych. System pasuje do zarówno podwieszanych, jak i kompaktowych owalnych muszli.

Kolejnym etapem jest upewnienie się, czy u dołu miski sedesowej zauważalne są śruby mocujące deskę. Montaż deski IntimSpa PRIMA będzie możliwy tylko wtedy, kiedy śruby będą widoczne. Pod poniższym linkiem znajduje się szablon, który pozwoli sprawdzić, czy deska IntimSpa PRIMA pasuje do danej miski sedesowej.

 

ZOBACZ WIĘCEJ >> LINK

 

Wystarczy jedynie wydrukować wzorzec-matrycę deski PRIMA, a następnie przyłożyć ją do istniejącej muszli. Istotnej jest, by otwory mocujące śruby pasowały do miejsca zaznaczonego na wydrukowanej matrycy, a deska przykrywała rant muszli sedesowej. Standardowo deska wychodzi poza rant muszli.

Ostatnim etapem jest podłączenie ciepłej i zimnej wody. Jak w każdym zestawie IntimSpa, również deska PRIMA posiada dołączony silikonowy wąż, który można dociąć na odpowiednią długość. W sklepie dostępny są także dłuższe węże do montażu.

Jeśli w istniejącym sedesie widoczne są śruby mocujące, ale ma on kształt uniemożliwiający instalację deski PRIMA, Producent posiada w swojej ofercie nakładkę bidetową ECO.

 

IntimSpa ECO – Rozwiązanie uniwersalne

 

Nakładka IntimSpa ECO sprawdzi się w przypadku sedesów podwieszanych, stojących oraz kompaktowych, w których widoczne są śruby mocujące.

Muszla sedesowa Eco Intimspa

Podstawową kwestią jest sprawdzenie typu deski oraz materiału, z którego została wykonana. Po założeniu nakładki tył deski podniesie się około 1 cm, przez co deska straci środkowy punkt oparcia i będzie opierała się wyłącznie na frontowych podkładkach. Obecnie produkowane standardowe deski, wykonane są w większości ze sztywnego materiału (tzw. Duroplastu), dla którego nakładka IntimSpa Eco nie będzie stanowiła żadnego problemu. W przypadku lekkiego, cienkiego, wyginającego się plastiku (polipropylenu) deska może wyginać się i ześlizgiwać z muszli.

Na rynku dostępne są również deski wykonane z MDF, czyli płyty drewnopochodnej pokrytej lakierem, które również narażone są na większe uszkodzenia. W tym przypadku zaleca się doklejenie elastycznych podkładek, które sprawią, że deska będzie opierała się zarówno z przodu, jak i pośrodku. Pod poniższym linkiem znajduje się instrukcja, w której wyjaśniony został sposób montażu podkładek. Rozwiązanie to sprawdzi się również w przypadku desek wykonanych z duroplastu, jednak nie zawsze będzie to niezbędne.

 

ZOBACZ WIĘCEJ >> LINK 

 

Do podłączenia zimnej i ciepłej wody wykorzystać należy silikonowy wąż, który znajduje się w zestawie lub zaopatrzyć się w element większej długości.

Kontakt w sprawie produktów:

IntimSpa
Branickiego 12 lok. U3
02-972 Warszawa
tel. +48 510 231 107, +48 22 300 46 68
www: intimspa.com
mail: wyślij wiadomość
IntimSpa

Higiena intymna nigdy nie była prostsza!
Zapraszamy do salonu w Warszawie na Wilanowie.
Oferujemy korzystne warunki dla sklepów oraz instalatorów.

toalety i deski myjące » bidetty » mieszacze i rączki bidetowe » urządzenia wc z funkcją higieny intymnej » zestawy bidetta w wykończeniu chrom, złoto, czarny mat, stary mosiądz i innych

Zobacz zdjęcia w galerii INTIMSPA:

INTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higienyINTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higienyINTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higienyINTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higienyINTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higieny

Facebook IntimSpa
Polecamy

 

Umywalki z efektem marmuru - przegląd modeli ceramika sanitarna

Umywalki z marmuru - przegląd

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
Partnerzy

CerramedBesco
 

LuxumCristalstone

Invenalogo Coram

AKCJUM

Riho  Sapho


logo Piramida
Werit

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni
Facebook
Instagram