Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Kompleksowe rozwiązania i nowoczesny design

artykuł promocyjny

Dzięki kolekcjom łazienkowym marki Oltens możemy szybko i w łatwy sposób stworzyć wygodne i spójne wzorniczo wnętrze. W ofercie marki znajdziemy kilkadziesiąt rozwiązań w stylu pure bathroom, a także produkty, które będziemy mogli zgrabnie konfigurować. Niesamowity design kolekcji pozwoli na zaaranżowanie wymarzonej łazienki.

Kompleksowe rozwiązania i nowoczesny design

Oltens poznaje wnikliwie potrzeby klientów i wychodzi do nich z produktem, korespondującym z ich pojmowaniem znaczenia idealnej łazienki. Konsumenci są teraz bardziej świadomi i mają dokładnie sprecyzowane oczekiwania co do urządzania wnętrz. Pragną szybko i bezproblemowo ziścić swoje aranżacyjne wymagania. Dlatego tak ważna okazała się systemowość, pojmowana jednak jako coś więcej niż tylko dostarczenie spójnych stylistycznie produktów do urządzenia łazienki. Dla marki Oltens ważną rolę odgrywa tzw. wieloaspektowa systemowość jej kolekcji, a do tego marka inspiruje i wpisuje swoje serie produktowe w konkretny styl wnętrzarski. Ważne, aby nie ograniczać konsumentów zarówno jeśli chodzi o aranżację, jak i metraż łazienki. W przypadku klienta podejmującego jedną decyzję zakupową – dostanie on wpasowaną w swoje preferencje ceramikę, armaturę, jak również meble i elementy instalacyjne pasujące w każdym pomieszczeniu.

Wieloaspektowa systemowość kolekcji Oltens

 

Design i styl dla każdego

 

Kolekcje marki Oltens charakteryzuje minimalistyczna forma i delikatny, skandynawski design. Producent oferuje wyposażenie w klasycznym białym i chromowanym wykończeniu, ale nie tylko, bo również w szlachetnym kolorze złota i głębokiej czerni. Serie te bez wątpienia urozmaicą wygląd każdej łazienki. Nadadzą się także do wielu stylów aranżacyjnych, począwszy od projektów skandynawskich i minimalistycznych, na klasycznych i industrialnych kończąc.

Armatura łazienkowa Oltens w kolorze czarny matWolnostojąca wanna Oltens

Spójność wzornicza nie jest jedynym atutem rozwiązań Oltens. Poszczególne kolekcje i serie produktowe współpracują ze sobą i zapewniają wysoki standard. Marka Oltens kładzie także spory nacisk na praktyczny aspekt użytkowania swoich produktów.

 

Systemowość wieloaspektowa

 

Kompleksowo i systemowo wyposażona łazienka spełnia wymogi stylistyczne, a do tego jest oszczędna i prośrodowiskowa. Marka Oltens świetnie o tym wie, dlatego wyposażyła swoje baterie w system, który daje możliwość kontroli przepływu wody. Można dzięki temu sporo zaoszczędzić w ciągu roku. Dodatkowo zestawy Oltens zawierają baterię termostatyczną z systemem ThermoProtect®, zapobiegającym nagrzewaniu się baterii i zapewniającym użytkownikom bezpieczeństwo.

HAMNES bateria wannowa black

Specjalna powłoka SmartClean®, którą pokryto ceramikę, ułatwia czyszczenie oraz zapobiega osadzaniu się brudu, gwarantując użytkownikom sprawniejsze sprzątanie. Klienci bez trudu utrzymają w idealnej czystości również miski WC, które są bezkołnierzowe oraz deski WC za sprawą systemu ClickClean®, który pozwoli na szybkie zdemontowanie deski za pomocą jednego przycisku.

Warto podkreślić, że wszystkie deszczownice i słuchawki prysznicowe Oltens wyposażono w sylikonowe wypustki, pozwalające na sprawne usunięcie kamienia, co zagwarantuje tzw. efekt PureFlow®, czyli taką samą moc strumienia w każdej dyszy.

Inżynierowie marki zadbali zatem o to, by kolekcje łazienkowe Oltens wyróżniał zarówno design, jak i jakość, pozwalająca na korzystanie z nich przez lata.

Kontakt w sprawie produktów:

OLTENS Sp. z o. o. Sp. Komandytowa
ul. Karola Marcinkowskiego 16
63-200 Jarocin
tel.
www: oltens.com
mail: wyślij wiadomość
OLTENS Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

kompleksowa oferta wyposażenia łazienek: ceramika » miski wc » umywalki » bidety » baterie » wanny » prysznice » kabiny » brodziki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » syfony


Zobacz zdjęcia w galerii OLTENS:

OltensOltensOltensOltensOltens

Podobne artykuły
Nie nudna łazienka, a salon kąpieli i relaksu

armatura łazienkowa

Nie nudna łazienka, a salon kąpieli i relaksu

Dziś, gdy świat narzuca coraz szybsze tempo życia, odpoczynek staje się luksusem. Warto pozwolić sobie na chwilę... więcej...

Podtynkowy panel o wielu funkcjach - rewolucja pod prysznicem

armatura łazienkowa

Podtynkowy panel o wielu funkcjach - rewolucja pod prysznicem

Wybór pomiędzy wanną a prysznicem to jedna z ważniejszych decyzji, jaką podejmujemy urządzając własną... więcej...Facebook
Instagram