Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl
aurora

Drążki do zasłon prysznicowych od Adah

artykuł promocyjny

Drążki do zasłon prysznicowych od Adah
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Łazienka jest szczególnym miejscem w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę przed drzwiami łazienki, aby wziąć upragnioną kąpiel. Czas oczekiwania ciągnie się w nieskończoność a nasz ukochany współlokator nalewa dopiero wodę do wanny. I co dalej?

Rozwiązaniem tego problemu może być wydzielenie w naszej łazience części kąpielowej.

Adah - drążek prysznicowy

Działająca od 1991 roku na naszym rynku firma produkująca drążki do zasłon łazienkowych „Adah sp.j.” z Andrychowa proponuje rozwiązanie oszczędne, estetyczne i wygodne.

Montując drążek rozprężny, kątowy lub łukowy oraz zasłonę prysznicową uzyskujemy tanim sposobem oddzielenie części kąpielowej od reszty łazienki. Dzięki temu możemy oszczędzać również na kosztach wody, wytworzenia ciepłej wody (najczęściej gaz, lub energia elektryczna), oraz kosztach odprowadzenia ścieków przez to, że zużywamy około trzy razy mniej wody niż napełniając całą wannę. Druga sprawa to czas który mija wraz z wolnym przyrostem lustra wody w napełnianej wannie, tutaj ten problem nie istnieje. I na koniec - dosyć kłopotu z wycieraniem mokrych posadzek w łazience.

Adah - drążek prysznicowy

Porównanie cen zakupu kabiny prysznicowej, lub drążka i zasłony łazienkowej na pewno przemawia na korzyść drugiego rozwiązania i nie skutkuje koniecznością przebudowy całej łazienki. Po prostu montujemy je nad już istniejącą wanną.

Dzięki różnorodności oferowanych wyrobów istnieje możliwość dopasowania kształtu, wymiarów i koloru do większości łazienek. Przykładowo, mając dwie ściany równoległe na końcach wanny czy też natrysku, bez konieczności wiercenia w przeciągu zaledwie trzech minut jesteśmy w stanie zamontować drążek rozprężny z zasłoną w zakresie rozpiętości od 70 cm do 250 cm (zakresy drążków z płynną regulacją: 70 – 110 cm, 105 – 180 cm, 140 – 250 cm).

Adah - drążek prysznicowy

W przypadku gdy wanna (brodzik) stoi w narożniku lub przeszkadza np. piecyk gazowy, stosujemy drążek kątowy 90 x 90 cm, lub uniwersalny kątowy, którym jesteśmy w stanie uzyskać osłonę nawet z trzech stron naszego prysznica. W tym przypadku niezbędne są już wiercenia otworów pod kołki mocujące. Dla stabilizacji mocowania narożnika drążka kątowego proponujemy podwieszenie drążka kątowego do sufitu. W naszych łazienkach coraz częściej  stosujemy modne wanny narożne półokrągłe. Dla nich przewidział producent, firma Adah, drążki łukowe symetryczne ( 80 x 80 cm, 90 x 90 cm, 120 x 120 cm,140 x 140 cm, 150 x 150 cm),oraz asymetryczne ( 105 x 120 cm, 105 x 140 cm, 105 x 150 cm ).

Adah - drążek prysznicowy łukowy

Drążki produkowane są w dwóch wersjach: o średnicy 28mm - kolor: biały, srebrny efekt chromu (elektropolerowany, lub walcowany- linia „economic”), srebrny anoda (matowy-satyna), popielaty, jasno-beżowy, jasno-niebieski, różowy, czerwony, brązowy, oraz 20 mm - kolor: biały, srebrny efekt chromu (elektropolerowany, lub walcowany-linia „economic”), srebrny anoda (matowy).

W 2003 roku firma rozszerzyła swoją ofertę o półki narożne do łazienek, które montowane rozprężnie w narożniku łazienki pozwalają na umieszczenie wielu drobnych kosmetyków niezbędnych w łazience na niewielkiej i niewykorzystanej do tej pory przestrzeni.

Produkowane są w wersjach; półka „ANNA” do zastosowania w narożniku natrysku, lub nad wanną z czterema plastikowymi półkami, półka „EWA”, która oprócz trzech półek posiada trzy wieszaki na ręczniki.

Adah - połka narożna w łazience

W ofercie firmy ADAH znajduje się również pojedyncza półka narożna OLIVIA. Półka o wymiarach 24 cm na 24 cm może być zawieszona w dowolnym miejscu narożnika za pomocą kołka rozporowego. Dostępna w wersji białej lub bezbarwnej z wykończeniem białym, chrom lub satyna. 

Adah - pojedyncza półka narożna OLIVIA

Drążki do zasłon prysznicowych zasłony i półki narożne do łazienek ADAH pozwolą podnieść estetykę i funkcjonalność już istniejącej łazienki. Ciekawa kolorystyka i wzornictwo zasłon łazienkowych tekstylnych i PCV na pewno ożywi każde wnętrze łazienki i pozwoli na dostosowanie do kolorystyki istniejącego wnętrza i gustu właściciela.

W 2010 roku w ofercie firmy ADAH pojawiły się drążki prysznicowe okrągłe. Drążek prysznicowy okrągły wykorzystywany jest do zawieszania zasłon łazienkowych w celu wykonania "kabiny" prysznica. Wymaga on wykonania wierceń w ścianach w celu zamontowania do ściany. W komplecie wraz z drążkiem znajdują się kołki rozporowe niezbędne do mocowania.

Adah - drążek prysznicowy okrągły

 

Kolory drążków okrągłych:

  • Biały
  • Satyna
  • Srebrny (za wyjątkiem średnicy 100cm)


Dostępne średnice drążków:

  • 80 cm
  • 90 cm
  • 100 cm

 

Adapter drążka do zasłon prysznicowych to rozwiązanie, znajdujące się w ofercie firmy ADAH, które umożliwia montaż drążków nie tylko prostopadle do ściany (kąt 90 stopn), ale również w zakresie od 25 do 155 stopni. Zastosowanie adaptera pozwala np. zamocowanie drążka przy skośnym poddaszu, lub ścianie ustawionej skośnie do wanny, brodzika pod kątem innym niż 90 stopni.” Występuje w kolorach: białym, srebrnym, satyna. Montaż wymaga wiercenia.

Adah - adapter drążkaAdah - adapter drążkaAdah - adapter drążka
 

Kontakt w sprawie produktów:

Adah s.j.
ul. Beskidzka 5b
34-120 Andrychów
tel. (33) 870 46 60
www: adah.pl
mail: wyślij wiadomość
Adah s.j.

e-sklep: www.sklep.adah.pl

producent » akcesoria łazienkowe » drążki do zasłon prysznicowych » półki narożne » zasłony » kółka dzielone do zasłon


Zobacz zdjęcia w galerii ADAH

                

Facebook AdahMeble Elita

Polecamy

 

meble i akcesoria

Akcesoria aluminiowe Zobal

 
meble i akcesoria

Nowoczesne ściągaczki do wody

 
wieszaki wolnostojace w łazience nowy trend meble i akcesoria

Wieszaki wolnostojące w łazience

 
meble i akcesoria

Drewniane meble do łazienki

 
Aranżacja oświetlenia w łaziencei meble i akcesoria

Aranżacja oświetlenia
w łazience

 
Partnerzy

GTVBISK


logo Piramida   Riho

Magma

Aurora
logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram